reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka??

U Nas bardzo dobrze sie sprawdzają buciki Elefant - sa mieciutkie i lekkie ... ja jestem zadowolona, Dawidek chyba tez ... smiga w nich superaśnie :tak: ... narazie mamy takie lzejsze, ale juz sie rozgladam za cieplejszymi ... w sumie to juz znalazłam mniej wiecej jakie ... koszt bucików Elefanta to od 80 zł do około 139zł ( moze troszke wiecej)
 
reklama
Ja na razie kupiłam takie tańsze buciki , bo koszt tych lepszych mnie przeraża zwłaszcza jak sobie pomyślę, że to tylko na kilka m-cy i większośc czasu i tak Kuba spędzi w wózku...ale szczerze jak miałabym duuużooo kasy to tez bym zaszalała... hm? może na wiosnę???
 
Dzięki Kajenka zaraz cos odpowiedniego poszukam

A tak nawiasem mówiąc dziś u nas było tylko 5 stopni, a moje dziecko zostało w sandałkach i cienkich bucikach Befado (kapciach)
 
Agnieszka masz rację... na dworzu już zimno a Kuba tez tylko sandałki na nogach + rajstopki, ale i tak nieciekawie to wygląda... kurtka, czapa i sandałki:baffled:... ale już przesyłka z butkami przyszła, bo powiem Wam, że obskoczyłąm wszystkie sklepy w mieście i nie znalazłam takich małych bucików na sztywnej podeszwie, same niemowlęce... wkurza mnie to czasami że w tej dziurze nic nie ma:angry::wściekła/y:
 
Wiecie a ja tez nie mam bucikow cieplejszych i moje dziecko nie ma kurteczki takiej na jesien:szok: bo na zime juz ma:tak:. Musze sie koniecznie na zakupy wybrac:dry:
 
U nas Iwonka jest odwrotnie...nie mamy kurteczki i butów na zimę ...no chyba że Amelię wcisne w jakiś magiczny sposób w kombinezon z tamtej zimy :-p:cool2:

A co do bucików to jestem zdania że nie warto oszczędzać na obuwiu dla małych dzieci które stawiają pierwsze kroczki...jak pisała Agnieszka...później trzeba płacić za ortopede...
 
mnie tez zaskoczyly te temperatury :baffled: buciki tez mamy takie kapciowate befado, kurteczki na szczescie mam takie przejsciowe lekko ocieplane. za to grubsza czapeczke mam tylko jedna - reszta same chusteczki i lekkie kapelusiki. nie mowiac juz o braku sweterkow i jakis polarowych czy ocieplanych spodenkach albo kurtce zimowej ... czekaja mnie niezle wydatki. musze skoczyc do lumpeksu w sobote ;-)
 
Ciesze sie, że poruszyłyście ten temat ja ostatnio też cały czas sledze Butki nawet byłam w Bartku i była obnizka mozna było kupic fajne butki za 79 zł a ja wtedy pieniędzy nie miałam, ale byłam wsciekła, mam nadzieję, że tatuś \Emilce kupił jakieś dobre butki - własnie czekam na przesyłkę może przyjdzie w przyszłym tygodniu,
Co do ubranek kupiłam Emilce spodenki w C&A albo w H&M nie pamietam za 19 złotych i musze przyznać że super zakup na taka pogodę są cieplutkie i milusie, czapke na te zime dostała w zeszłym roku taka fajna ciepła czołgistka kombinezom mam upatrzony w cocodrillo zgnita zielen z brudnym różem odpinany po obu stronach - mozna fajnie zapakować maluszka, a komplecik taki jesienny dostałam od koleżnaki po jej synu też sie własnie sprawdził, czapeczke na teraz też kupiłam w cocodrillo bo fajnie przylega do uszek.
no a moja mama własnie rozpoczęła produkcje golfików (sam golf bez sweterka) bo wkurza mnie, że ciepło dzidzia ubrana a szyjka goła.
ale sie rozpisałam hmmm :sorry2:
 
Kurcze w naszej dziurze też niewiele ciekawych sklepów

Kurteczkę mam na jesień, i czapeczke też kupiłam wczoraj zostały tylko buty - ale upatrzyłam sobie śliczne niebieskie na allegro - więc Ala juz narazie nie zmarznie w sandałkach

a na zimę to ----katastrofa nic jeszcze nie mam:baffled:
 
reklama
Na lekka jesien mamy kurteczke- wiatrowke, cieply polarek (juz w nim chodzi:baffled:), cieplejsze spodenki, jakas czapeczka tez sie znajdzie. Butow jesiennych jeszcze nie mamy i to bedzie nastepny zakup.
Tez uwazam, ze nie powinno sie oszczedzac na dzieciecych bucikach i niestety producenci to wykorzystuja:no:

A co z rekawiczkami? Mojej malej bardzo marzna lapki, ale za diabla nie chce nosic rekawiczek:no:. Jak ja do tego przekonac?

Z zeszlej zimy zostal nam komplecik kurtka+spodenki rozm. 74, wtedy byl za duzy a teraz pewnie bedzie przyciasny:baffled:. Jutro jej to przymierze.

W ogole uwazam, ze za szybko zrobilo sie zimno!:wściekła/y: Ja chce lato!:wściekła/y: Kto to slyszal, zeby od konca sierpnia wlaczac CO?:no:

I pomijam fakt, ze w niedziele zaczynamy urlop i zaplanowalismy piekna zlota jesien nad morzem...:dry:
 
Do góry