reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka??

Ja tez kupilam ta kurtke w Biedronce ( brazowa) i jest super:tak: tylko ze jest taka w sam raz na teraz i nie wiem czy nie wymienic na wieksza, ale z drugiej strony to na zime mam kurtke i kombinezon a do wiosny to i tak Kuba z niej wyrosnie wiec chyba nie ma sensu:confused: jak myslicie?
 
reklama
Iwona ja w zeszlym roku kupilam w Biedronce kombiezoniki w 2 rozmiarach (tez nie moglam zdecydowac sie jaki rozmiar) i dieki temu przechodzila w nich cala zime:tak:. Ale teraz dzieci juz tak szybko nie rosna, wiec nie wiem, co doradzic, chociaz... zawsze lepiej miec kurteczke troszke luzniejsza:tak:
Ja mam nadzieje, ze Paula cala jesien przechodzi w rozm.80, bo nic wiekszego dla niej nie mam. Przed zakupem kombinezoniku na zime jeszcze sie wstrzymam :tak:
 
Agnieszka fajne buciorki, mnie aukcja Bartka smigneła sprzed nosaa szkoda bo też faje, a wogóle to koleżanka mi podpowiedziała, że jak mam problem z rozmiarem to mam sobie jechać do bartka i oni tam maja taka specjalna miarę i określają rozmiar bucika.
Co do rózu to u nas jeszcze jest spoko jak Michał mi pisze że coś małej kupił to juz wiem na 100% że będzie rózowe, bo ponoć dostać coś nie rózowego dla dziewczynki u niego to szczęscie niebywałe, a ja od początku jak się dowiedziałam ,że będziemy ieć córcię wszystkim trułażm, że byle nie róż ale też faktem jest że czasem się da kupić w innym kolorze toteż troche rózu jednak posiada

a przedwczoraj kupiłam Emilce w cocodrillo czapke nie mogłam się jej oprzeć na fotkach wkleje zdjęcie
 
No i my tez staliśmy sie szczęśliwymi posiadaczami kurki z Biedronki... Moniqa reklamę im zrobiłaś:-)... ja teraz dla Kuby kupuje rozmiar 80 i jest to jeszcze na niego ciutkę za duże. A co do kombinezonów, to faktycznie są one wygodne i posiadamy jeden ale chyba tylko na sanki się nadaje bo nie jest zbyt urodziwy:baffled:, za to mi osobiście bardziej podoba się kurteczka i spodenki na szelki...
 
Reniś -te butki Ali to takie na teraz a jeśli chodzi o allegro to już sie szykuję są fajne Bartka z sympateksem za 129zł - my narciarze małą pewnie będziemy ze sobą brać w zimie i potrzebuje absolutnie nie przemakalnych

Elizabeth - powiem też bez urazy, ale jeśli chodzi o używane buciki to wiadomo że pokrzywionych sie nie sprzedaje, maluchom stopa sie nie poci jak "staremu" a jeśli chodzi o firmę Ecco to butki mają niewiele sobie równych (cenowo chyba też) i piątka maluchów obchodzi w jednej parze a będą nadal jak nowe. Czasem lepiej kupić używane porządne niż nowe dziadostwo...
 
Hej Dziewczyny!
Moja Zuzia ma 10 miesiecy i jeszcze nie chodzi wiec jak na razie nie kupujemy zadnych drozszych bucikow tylko takie paputki za 16 zl, zeby np postawic ja na ziemi. Tak to wlasnie przymierzam sie do kupienia tych skarpetko-kapci ze skorkowa podeszwa, zeby mogla stawac w nich w domu. Nie widzialam ich nigdzie w sklepie wiec musze zamowic na allegro.
A ile kosztuje taka kurteczka w Biedronki? Hmm tam jeszcze nie bylam na zakupach dzieciowych;-)
 
Hanczak trochę się pomądrze ale znacznie lepiej by Twoja córeczka stawała tylko w skarpetach najlepiej antypoślizgowych,tak będzie lepiej dla małych stópek.:-):-)
 
Hanczak trochę się pomądrze ale znacznie lepiej by Twoja córeczka stawała tylko w skarpetach najlepiej antypoślizgowych,tak będzie lepiej dla małych stópek.:-):-)

ika, ja to wiem:-) dlatego chce jej kupic te skarpetko kapcie, bucikow baaardzo rzadko uzywamy wlasnie dlatego, ze jestem uprzedzona. One sa tak typowo zeby ja postawic na chwile na ziemi, trzymajac za raczke. W domu pomyka w skarpetkach antyposlizgowych.:tak:
 
Hanczak no to super:-):-):-)Sorry za nadgorliwość,dziewczyny kupowały takie buto skarpety na allegro właśnie:tak:
 
reklama
Właśnie dziewczyny kupowały i o ile dobrze pamiętam to ni ebyły za bardzo zdowolone, lae może lepiej niech same napiszą...
 
Do góry