reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakies chrobsko..

Czekooolada

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2020
Postów
28
Drogie mamy przedszkolaków. Mam takie pytanie czy może wasze dziecko miało kiedyś takie objawy : luźny stolec raz na dobe, przekrwione oczy ,kaszel bez kataru. Tak od 3 dni u mojego 5 latka. 2 tyg temu wyszliśmy z anginy. Na jutro mamy wizytę u lekarza. Ale ja osiwieje wkoncu wiecie czego to może być objaw ?
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli chodzi o pasożyty to sugerowałabym skupić się na badaniach w kierunku glisty bo ten kaszelek jest charakterystycznym objawem.
Drogie mamy przedszkolaków. Mam takie pytanie czy może wasze dziecko miało kiedyś takie objawy : luźny stolec raz na dobe, przekrwione oczy ,kaszel bez kataru. Tak od 3 dni u mojego 5 latka. 2 tyg temu wyszliśmy z anginy. Na jutro mamy wizytę u lekarza. Ale ja osiwieje wkoncu wiecie czego to może być objaw ?
Pasożyty w kale sprawdź
 
Jeśli chodzi o pasożyty to sugerowałabym skupić się na badaniach w kierunku glisty bo ten kaszelek jest charakterystycznym objawem.
 
Rozwiązanie
Do góry