reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasne kupki

Owca70

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2008
Postów
45
Witam wszystkie mamy. Mam problem z moja corcia i moze ktos mial podobne. Mala nie je zbyt wiele, odmowila jedzenia mleka. Nawet kaszek juz nie chce. Jak tylko posmakuje na lyzeczce ze z mlekiem to krzyczy, placze i pluje. Pare dni temu wieczorem byla bardzo marudna i w lozeczku wieczorem zwymiotowala bardzo obficie. Pozniej przez 2 dni miala biegunke. Teraz biegunki nie ma ale robi jasne kupki, raz nornalne raz luzne o brzydkim zapachu i chyba dosc „zjadaliwe” bo jak nie zobacze ze jest kupa w pieluszce to zaraz ma czerwona pupe. Oliwia ma prawie 14 miesiecy (wczesniak - z 33 tygodnia) a wazy 9 kg. Bardzo malo przybiera na wadze. W czerwcu na poczatku wazyla 8.300. Na oko nic jej nie jest, pogodna, ruchliwa - chodzi za raczki. Ale martwi mnie ta jej waga i kupki. Czy ktoras mama miala ten problem? Bede wdzieczna za dopowiedz, pozdrawiam, Ania.
 
reklama
Do góry