reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeden stosunek w cyklu - ciąża

Magdalenakin

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Styczeń 2022
Postów
26
Są tu jakieś dziewczyny które zaszły w ciążę mając tylko jeden stosunek w cyklu ? W którym dniu cyklu było współżycie i kiedy wyszedł Wam pierwszy test pozytywny ? No i jak długie miałyście cykle ? 😊
 
reklama
Pierwsza ciąża jeden w 14 dniu cyklu. Test jeden dzień po spodziewanej miesiączek. Druga ciąża tez 14 i test 5 dni przed miesiączka. Cykle 28-30. Monitorowała owulacje testami i złote strzały padły 😉
 
Ja tak miałam w drugiej ciazy. Ale nie wiem który dzień cyklu bo robiłam test owu i jakos nie zwróciłam uwagi na dzień cyklu. Ale pamietam date, 7 stycznia 2019.
Seks jeden raz tego dnia i mam synka.
 
Też tak miałam w 2013, 1 przytulanki w cyklu i się udało... Nie pamiętam, który to dzień cyklu był, ale cykle zazwyczaj po 30/31 dni miałam.
 
Hej :)
Moje cykle są regularne, 29 dni
20stego października miałam ostatnią miesiączkę, 3 listopada poczułam owulację i postaraliśmy się o dzidziusia.
17 listopada zrobiłam test- Czyli dzień przed spodziewaną miesiączką. Druga kreska była bardzo blada. Postanowiłam zrobić z samego rana, w końcu zrobiłam zniecierpliwiona o 4 rano i była kreska blada, ale widoczna 😍😍😍 Z każdym dniem była coraz ciemniejsza :) 😍😍😍
 
Hej :)
Moje cykle są regularne, 29 dni
20stego października miałam ostatnią miesiączkę, 3 listopada poczułam owulację i postaraliśmy się o dzidziusia.
17 listopada zrobiłam test- Czyli dzień przed spodziewaną miesiączką. Druga kreska była bardzo blada. Postanowiłam zrobić z samego rana, w końcu zrobiłam zniecierpliwiona o 4 rano i była kreska blada, ale widoczna 😍😍😍 Z każdym dniem była coraz ciemniejsza :) 😍😍😍
A No i stosunek był 3 dni przed owulacja i 1 dzień przed owulacja :)
 
reklama
Miałam tak z drugim dzieckiem. Cykle miałam nieregularne. Dodatkowo z daty porodu wynika, że stosunek był ok. 7 dni przed owulacją
 
Do góry