reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jedna kreska różowa a druga bladoróżowa

test ciążowy jedna kreska różowa a druga bladoróżowa

  • test ciążowy jedna kreska różowa a druga bladoróżowa co oznacza

    Głosów: 0 0,0%
  • test ciążowy jedna kreska różowa a druga bladoróżowa

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    0

Onetka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2018
Postów
15
Mam dylemat bo nie wiem jak mam odczytać prawidłowo test ciążowy. Wykonany w niedzielę 14 stycznia rano na czczo. Czy jest to ciąża czy też nie. Wysłałam zdjęcie mojej mamie i mówi ,że nie. Cały dzień siedziałam na internecie aby zasięgnąć informacji dotyczącej tego testu. I już mam mętlik w głowie. Tak czy nie?


lg.php

lg.php

lg.php

lg.php
 

Załączniki

  • Studio_20180115_002913.jpg
    Studio_20180115_002913.jpg
    258,3 KB · Wyświetleń: 435
  • Studio_20180115_002836.jpg
    Studio_20180115_002836.jpg
    258,7 KB · Wyświetleń: 660
reklama
Test nie budzi absolutnie żadnych wątpliwości - to ciąża na 100%, jeżeli pojawia się choćby cień kreski to oznacza ciążę, a u Ciebie jest wyjątkowo mocno widoczna jak na pierwszy test!Nie ma znaczenia czy przed badaniem jesteś na czczo czy nie, to nie wpływa na poziom bhcg. Lekarz na razie nic Ci nie da- nie stwierdzi ciąży bo zapewne jest za wcześnie - choć nie piszesz, który to dzień cyklu. Lekarz to najwcześniej koło 6 tygodnia ciąży (licząc od daty ostatniej niesiaczki) chyba, że cis się zacznie dziać - silne bóle brzucha, plamienia itp. Teraz jest czas na zrobienie bhcg w laboratorium przynajmniej 2 razy - w tym samym laboratorium w odstępie 48 lub 72h. Ważny jest przyrost bhcg- wyniki wpisz w kalkulator (np.Link do: hCG Calculator and hCG Levels Chart Tool | BabyMed.com) i będziesz wiedziała czy ciąża rozwija się prawidłowo. I bierz kwas foliowy, jeśli nie robiłaś tego podczas starań! Powodzenia!
 
Mam dylemat bo nie wiem jak mam odczytać prawidłowo test ciążowy. Wykonany w niedzielę 14 stycznia rano na czczo. Czy jest to ciąża czy też nie. Wysłałam zdjęcie mojej mamie i mówi ,że nie. Cały dzień siedziałam na internecie aby zasięgnąć informacji dotyczącej tego testu. I już mam mętlik w głowie. Tak czy nie?


lg.php

lg.php

lg.php

lg.php
Instrukcja obsługi testu od razu rozwijałaby wątpliwości, a potem bhcg
 
reklama
Test nie budzi absolutnie żadnych wątpliwości - to ciąża na 100%, jeżeli pojawia się choćby cień kreski to oznacza ciążę, a u Ciebie jest wyjątkowo mocno widoczna jak na pierwszy test!Nie ma znaczenia czy przed badaniem jesteś na czczo czy nie, to nie wpływa na poziom bhcg. Lekarz na razie nic Ci nie da- nie stwierdzi ciąży bo zapewne jest za wcześnie - choć nie piszesz, który to dzień cyklu. Lekarz to najwcześniej koło 6 tygodnia ciąży (licząc od daty ostatniej niesiaczki) chyba, że cis się zacznie dziać - silne bóle brzucha, plamienia itp. Teraz jest czas na zrobienie bhcg w laboratorium przynajmniej 2 razy - w tym samym laboratorium w odstępie 48 lub 72h. Ważny jest przyrost bhcg- wyniki wpisz w kalkulator (np.Link do: hCG Calculator and hCG Levels Chart Tool | BabyMed.com) i będziesz wiedziała czy ciąża rozwija się prawidłowo. I bierz kwas foliowy, jeśli nie robiłaś tego podczas starań! Powodzenia!
No niby nie budzi wątpliwości aczkolwiek jak dla mnie ze względu na bledszy kolor trochę tak. Ponieważ jest to mój pierwszy test i nie wiedziałam jak do tego podejść. Człowiek zazwyczaj sugeruje się początkowo instrukcją i oczekuje na jednolity kolor. Teraz już jestem bardziej uświadomiła ,że i bledszy kolor też może oznaczać ciążę. Co do tygodni miesiączkę miałam pod koniec listopada. Koniec początek grudnia. Wiec będzie to 5 tygodni. Jeżeli jet to ciąża. Objawy mam dość dziwne. Chodź nie jestem chora mam podwyższoną teperature - tak utrzymuje się około 6 -5 dni 37° i mam bóle krzyża jak i lekkie bóle podbrzusza. Oraz dziwne wzdęcia. Tak jak przed miesiączką. Ten stan utrzymuje się tak gdzieś około 3 tygodni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry