reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jednodniowa miesiaczka

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2019
Postów
2
Witam,mam do was pytanie dwa miesiące temu odstawilam tabletki anty w poprzednim cyklu byłam u ginekologa który potwierdził wystapienie owulacji powiedział ze wszystko jest wporzadku i możemy starać się o dziecko natomiast dzisiaj jest 28 dzień poprzedni cykl trwał 31dni.Dzisiaj wystapilo u mnie rano delikatne plamienie po czym przez kilka godzin przypominalo normalna miesiaczke tylko delikatniejsza i jaśniejsza (zawsze mam obfite 5dniowe miesiaczki) i nagle zaczęło zanikac tak ze nie ma go praktycznie wcale,myślałam na poczatku ze to moglo być zwiazane z zagniezdzeniem,ale wydaje mi się za obfite jak na to(czytalam ze jest to przeważnie bardzo delikatne plamienie),miała ktoras moze taka sytuacje?
 
reklama
Rozwiązanie
Moja @ tak wygląda że pierwsze pół dnia leci coś tam czasem nawet mocno później zbada się że na 1 dzień zniknie i potem znów atakuje i jest normalna.
Każda z nas jest inna więc może to normalne u ciebie i organizm jeszcze po anty dochodzi do siebie.
U mnie nie zdarza tak się zawsze ale raz na jakiś czas tak.
Witam,mam do was pytanie dwa miesiące temu odstawilam tabletki anty w poprzednim cyklu byłam u ginekologa który potwierdził wystapienie owulacji powiedział ze wszystko jest wporzadku i możemy starać się o dziecko natomiast dzisiaj jest 28 dzień poprzedni cykl trwał 31dni.Dzisiaj wystapilo u mnie rano delikatne plamienie po czym przez kilka godzin przypominalo normalna miesiaczke tylko delikatniejsza i jaśniejsza (zawsze mam obfite 5dniowe miesiaczki) i nagle zaczęło zanikac tak ze nie ma go praktycznie wcale,myślałam na poczatku ze to moglo być zwiazane z zagniezdzeniem,ale wydaje mi się za obfite jak na to(czytalam ze jest to przeważnie bardzo delikatne plamienie),miała ktoras moze taka sytuacje?
Dowiesz sie na 100% jak zrobisz test z krwi. Ja plamilam kilka dni w czasie zagnieżdżania w zadnej poprzedniej ciazy nie mialam nawet kropelki krwi. Powodzenia daj koniecznie znac
 
Moja @ tak wygląda że pierwsze pół dnia leci coś tam czasem nawet mocno później zbada się że na 1 dzień zniknie i potem znów atakuje i jest normalna.
Każda z nas jest inna więc może to normalne u ciebie i organizm jeszcze po anty dochodzi do siebie.
U mnie nie zdarza tak się zawsze ale raz na jakiś czas tak.
 
Rozwiązanie
Do góry