reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzonko czas wprowadzac :)

falbala1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2006
Postów
825
Miasto
Szczecin
Hej dziewczyny :-) poradzcie prosze w jakiej kolejnoci zaczac wprowadzac inne pokarmy niz mleko. Moja Julka jest na cycu plus Hipp 2 bo glodna cos ostanio chodzila wprowadzilam kleik ryzowy no wlasnie i co dalej?? Kiedy kleik kukurydziany i czym to sie rozni?? :confused:
 
reklama
kukurydziany jest bezglutenowy zdaje sie :-D, zreszta ryzowy chyba tez, wiesz co, nie mam pojecia... Ja daje malej ryzowy - w koncu jest napisane, ze po 4 miesiacu... A my juz 6 zaczelysmy :-D
 
no wlasnie ja tez nie wiem czy to sie rozni wiem tylko ze powinno sie niby zaczac od ryzowego ale w takim razie ten kukurydziany to potem jak kto chce? :confused:
 
nie ma sprawy, zreszta sama bylam zainteresowana co i jak bo moja mala ma zaparcia i balam sie tego ryzowego kleiku dawac, chociaz po wczorajszym stwierdzam, ze nie jest zle, kupe zwalila mimo wszystko :-D
 
reklama
nie ma sprawy, zreszta sama bylam zainteresowana co i jak bo moja mala ma zaparcia i balam sie tego ryzowego kleiku dawac, chociaz po wczorajszym stwierdzam, ze nie jest zle, kupe zwalila mimo wszystko :-D
Z tego co wiem to przy tych kleikach to trzeba dziecku dawac dodatkowo wiecej picia zeby sie nie zakorkowalo hihi :happy:
 
Do góry