reklama

Jedzonko czas wprowadzac :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez falbala1, 22 Styczeń 2007.

1. falbala1

falbala1 Fanka BB :)

Hej dziewczyny :-) poradzcie prosze w jakiej kolejnoci zaczac wprowadzac inne pokarmy niz mleko. Moja Julka jest na cycu plus Hipp 2 bo glodna cos ostanio chodzila wprowadzilam kleik ryzowy no wlasnie i co dalej?? Kiedy kleik kukurydziany i czym to sie rozni?? :confused:

2. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

3. reklama
  4. falbala1

Dzieki juz przewalilam kilkanascie stron i dalej nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie - czym sie roznia te kleiki?? :confused:

5. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

kukurydziany jest bezglutenowy zdaje sie :-D, zreszta ryzowy chyba tez, wiesz co, nie mam pojecia... Ja daje malej ryzowy - w koncu jest napisane, ze po 4 miesiacu... A my juz 6 zaczelysmy :-D

6. falbala1

no wlasnie ja tez nie wiem czy to sie rozni wiem tylko ze powinno sie niby zaczac od ryzowego ale w takim razie ten kukurydziany to potem jak kto chce? :confused:

7. karoo-kp

8. falbala1

9. falbala1

:laugh2: Ale mi tu jakis blad wyskoczyl hehehe. Dzieki za stronke :happy:

10. reklama
  11. karoo-kp

nie ma sprawy, zreszta sama bylam zainteresowana co i jak bo moja mala ma zaparcia i balam sie tego ryzowego kleiku dawac, chociaz po wczorajszym stwierdzam, ze nie jest zle, kupe zwalila mimo wszystko :-D

12. falbala1

Z tego co wiem to przy tych kleikach to trzeba dziecku dawac dodatkowo wiecej picia zeby sie nie zakorkowalo hihi :happy:

Poleć forum