reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jestem szczęśliwą mamusią!!!

MamaOlafa

Zadomowiona(y)
Miasto
rybnik
Rozwiązania
0
Witam wszystkich!
Chcę pochwalić się wszem i wobec, że jestem mamusią superowego chłpczyka, którego nazwaliśmy Olaf.
Wraz z mężem jesteśmy w nim zakochani do szaleństwa, jest naszym oczkiem w głowie, nie wyobrażamy sobie już życia bez niego. Jest naszym pierwszym dzieckiem i pierwszym wnukiem dziadków :)
Wszystkim życzymy dużo miłości i pociechy z maluszków - one dają tyle radości...

reklama

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
hej! to zupełnie tak jak u nas. Wszystkiego dobrego dla Olafka i dla Was!

MamaOlafa

Zadomowiona(y)
Miasto
rybnik
Rozwiązania
0
Dziękujemy za pozdrowionka, też Was serdecznie ściskamy i życzymy dużo zdrówka :laugh:

niutka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dla mnie tez moj synek jes oczkiem w glowie .Ja mamusia jestem od 2 miesiecy i jestem bardzo szczesliwa i tak jak MamaOlafa jestem zakochana do szalenstwa w moim malutkim synku Dominiku

Nie wiem jak wy ale ja swoje kochanie nazywam zuczkiem zulwikiem lup raperkiem i nie moge sie nadziwic jakim cudem sa narodziny dziecka.Pozdrowienia i buziaczki dla Mamus i ich pociech

Rozwiązania
0
Witam! 24 Lutego zostałam mamą uroczej Nikoletty. Ważyła 4 kg.... Jest wspaniałym dzieckiem....tylko śpi i je...noce spokojne..Brak kolek....REWELACJA!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkie mamy baaaardzo cieplutko...

dragonfly

Ewa-mama Kingi i...Adasia
Miasto
Bytom
Rozwiązania
0

Śliczna :angel: dziewczynka,gratuluje i życzę zdrowia i samej radości! :-*

Maya77

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Gratulacje dla wszystkich szczesliwych mam i tatusikow :)
Ja rowniez pragne dolaczyc do grona,ale narazie bez zdjecia.10.03.05 przyszlo moje szczescie na swiat, wyczekiwany synek

dragonfly

Ewa-mama Kingi i...Adasia
Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
qrcze Maja;jeszcze niedawno oglądałm twój brzuszek w galerii a tu już dzidzia :D Gratuluje cudownych przeżyć dla rodziców i niech sie maluch zdrowo chowa

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry