reklama

Jestem szczęśliwą mamusią!!!

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez MamaOlafa, 20 Luty 2005.

1. MamaOlafa

MamaOlafa Zadomowiona(y)

Witam wszystkich!
    Chcę pochwalić się wszem i wobec, że jestem mamusią superowego chłpczyka, którego nazwaliśmy Olaf.
    Wraz z mężem jesteśmy w nim zakochani do szaleństwa, jest naszym oczkiem w głowie, nie wyobrażamy sobie już życia bez niego. Jest naszym pierwszym dzieckiem i pierwszym wnukiem dziadków :)
    Wszystkim życzymy dużo miłości i pociechy z maluszków - one dają tyle radości...

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

hej! to zupełnie tak jak u nas. Wszystkiego dobrego dla Olafka i dla Was!

3. reklama
  4. MamaOlafa

MamaOlafa Zadomowiona(y)

Dziękujemy za pozdrowionka, też Was serdecznie ściskamy i życzymy dużo zdrówka :laugh:

5. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

6. niutka

niutka Zaciekawiona BB

Dla mnie tez moj synek jes oczkiem w glowie .Ja mamusia jestem od 2 miesiecy i jestem bardzo szczesliwa i tak jak MamaOlafa jestem zakochana do szalenstwa w moim malutkim synku Dominiku[​IMG]
    Nie wiem jak wy ale ja swoje kochanie nazywam zuczkiem zulwikiem lup raperkiem i nie moge sie nadziwic jakim cudem sa narodziny dziecka.Pozdrowienia i buziaczki dla Mamus i ich pociech

7. Argiro

Argiro Początkująca w BB

Witam! 24 Lutego zostałam mamą uroczej Nikoletty. Ważyła 4 kg.... Jest wspaniałym dzieckiem....tylko śpi i je...noce spokojne..Brak kolek....REWELACJA!!!!!!!!!!
    Pozdrawiam wszystkie mamy baaaardzo cieplutko...

8. dragonfly

dragonfly Ewa-mama Kingi i...Adasia

Śliczna :angel: dziewczynka,gratuluje i życzę zdrowia i samej radości! :-*

9. Maya77

Maya77 Zaciekawiona BB

Gratulacje dla wszystkich szczesliwych mam i tatusikow :)
    Ja rowniez pragne dolaczyc do grona,ale narazie bez zdjecia.10.03.05 przyszlo moje szczescie na swiat, wyczekiwany synek

10. reklama
  11. dragonfly

dragonfly Ewa-mama Kingi i...Adasia

qrcze Maja;jeszcze niedawno oglądałm twój brzuszek w galerii a tu już dzidzia :D Gratuluje cudownych przeżyć dla rodziców i niech sie maluch zdrowo chowa

12. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

Dziewczyny,szczerze gratuluję wspaniałych pociech. :) :) :)

Poleć forum