reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem szczęśliwą mamusią!!!

MamaOlafa

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
16 Luty 2005
Postów
423
Miasto
rybnik
Witam wszystkich!
Chcę pochwalić się wszem i wobec, że jestem mamusią superowego chłpczyka, którego nazwaliśmy Olaf.
Wraz z mężem jesteśmy w nim zakochani do szaleństwa, jest naszym oczkiem w głowie, nie wyobrażamy sobie już życia bez niego. Jest naszym pierwszym dzieckiem i pierwszym wnukiem dziadków :)
Wszystkim życzymy dużo miłości i pociechy z maluszków - one dają tyle radości...
 
reklama
kartka4m.jpg
 
Dla mnie tez moj synek jes oczkiem w glowie .Ja mamusia jestem od 2 miesiecy i jestem bardzo szczesliwa i tak jak MamaOlafa jestem zakochana do szalenstwa w moim malutkim synku Dominiku
dsc002319ct.jpg

Nie wiem jak wy ale ja swoje kochanie nazywam zuczkiem zulwikiem lup raperkiem i nie moge sie nadziwic jakim cudem sa narodziny dziecka.Pozdrowienia i buziaczki dla Mamus i ich pociech
 
Witam! 24 Lutego zostałam mamą uroczej Nikoletty. Ważyła 4 kg.... Jest wspaniałym dzieckiem....tylko śpi i je...noce spokojne..Brak kolek....REWELACJA!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkie mamy baaaardzo cieplutko...
 
Gratulacje dla wszystkich szczesliwych mam i tatusikow :)
Ja rowniez pragne dolaczyc do grona,ale narazie bez zdjecia.10.03.05 przyszlo moje szczescie na swiat, wyczekiwany synek

 
qrcze Maja;jeszcze niedawno oglądałm twój brzuszek w galerii a tu już dzidzia :D Gratuluje cudownych przeżyć dla rodziców i niech sie maluch zdrowo chowa
 
reklama
Do góry