reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem tutaj nowa ....

wiktor byl karmiony piersia 3 miesiace potem juz butla i w nocy dostaje tylko pic bo mleko sztuczne tuczy a moj syn i tak wazy juz 10 kilo !!!! nocki przesypial do czsu ząbkowania teraz to sa lepsze i gorsze noce .
 
reklama
Monika spróbuj kubek taki z Nuka :tak:
10-215-043.jpg
 
Hej estera no wlasnie taki mamy i jest bee... Tylko wode z niego wypije. W zasadzie to chcialabym kupic cos jak plastykowa szklaneczke z jakims specjalnie zwezonym brzegiem do picia- tak zeby sie nie chlustalo poza ustami. Szczeze to nie wiem nawet jak wygladaja zwykle kubki niekapki do picia - wydaje mi sie ze wszystkie maja dziubki - a w naszym przypadku dziubek przypomina butle i sie nie nadaje...

Boshe, zawsze myslalam ze bede przechodzic proces odstawiania od butli a nie proces nie chcenia butli...:no: No coz, zycie to jedna wielka niespodzianka...

salik_agnieszko Szymko wazy 9 kilo. Nie jest (jeszcze) grubiutki. Bardziej bym powiedziala ''ubity'', no ale tez ma juz 74 cm. Bede chciala go nauczyc pic z kubka i w nocy bedzie tylko herbatka (chyba lepsza niz woda na chlodniejsze dni).
 
moniko a moze sprobuj taka zwykla plastikowa butelke z tymi dziubkami sa takie moze to pomoze.

niby woda jest najlepsza wiec staraj sie zeby twoj szymon pil wode bo herbatki zawieraja cukier wiec trzymaj sie wody :-) ja niestety musze meczyc sie z herbatkami bo Wiki nie chce samej wody.
 
Kochana estero. Mysle ze rozwiazalas moj problem::)) Wlasnie o taki kubek mi chodzilo - ten pierwszy. Mozna kontrolowac szerokosc wyplywajacego strumienia. Serdeczne dzieki za zalatwienie sprawy za mnie;-)

s_agnieszko wszystko co ma dziubka i kojarzy sie ze smoczkiem odpada. nie wiem co ten moj maluch tak wymysla ale nie chce i juz. A herbatki to mialam na mysli rumianek. Mamy juz od 5 tygodni problem z zaparciami. Daje debridat, duzo owocow, wode i rumianek (ostatnio wiecej bo pije z kubka) i ciagle nic nie pomaga. W przyszlym tygodniu znowu idziemy do lekarza, bo ja juz nie wiem...
 
Ach... ale gdziez ten glowny watek jest? Szczeze to czytalam tu o nowym watku i starym ale nie mam zielonego pojecia na ktorym jestem teraz. Prosze podajcie wiec linka i kilka slow wyjasnienktory dotyczy czego. Z gory dzieki.
 
reklama
Do góry