reklama

Jestem tutaj nowa ....

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez JustynaDM, 24 Czerwiec 2007.

1. JustynaDM

JustynaDM Zaciekawiona BB

witam serdecznie jestem tu nowa i mam nadzieje ze przyjmniecie mnie pod swoje skrzydla , mam na imie Justyna i mam 29 lat od 5 lat jestem szczesliwa mamusia ale to nie wszystko jestem w ciazy i na styczen jest przewidziane rozwiazanie pozdrawiam Was goraco i serdecznie mysle ze sie mna zaopiekujecie :-)

2. donia76

donia76 Fanka BB :)

Justyna witam w gronie styczniowych mamusiek i gratuluje

3. reklama
  4. JustynaDM

dziekuje bardzo widze ze Ty tez jestes w ciazy wiec rowniez gratuluje

5. JustynaDM

Nie wiem jak zrobic te centymetr w którym jest sie tygodniu

6. donia76

7. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

czesc dziewczyny
    tez jestem calkiem nowiutka
    wczesniej tylko czytalam ze wzgledu na kolezanke z mam pazdziernikowych, teraz sama jestem w ciazy i prosze o przyjecie:-). Mam na imie Paulina, 25 lat i fasolke 11 tygodni, a termin na 16 stycznia. Pozdrwawiam wszystkie przyszle styczniowe mamy

8. goda

goda Początkująca w BB

Witajcie! Ja tez jestem nowa, wasze forum czytalam juz od jakiegos czasu, nie bylam jeszcze w ciazy, ale postanowilam sie zalowac na BB, bo prowadzicie rozmowy na ciekawe tematy :) no i mam nadzieje ze pewnwgo dnia fasolka zagosci tez w moim brzuszku a wtedy, (z wami) bedzie mi razniej i pewniej. Bardzo przydatne jest takie forum dla mlodych mam, ktore moga podzielic sie swoimi doswiadczeniami . pozdrawiam

9. Paulinek

hej ciesze sie ze nie jestem sama nowa , w grupie razniej

10. reklama
  11. Paulinek

12. donia76

Goda Paulinek witajcie

Poleć forum