reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem tutaj nowa ....

Hej ! mam na imie Ania - 25 lat i termin rozwiazania na 16 styczeń. Stronke babyboom wychwalała kolezanka, która niedawno sama została już mamą i musze przyznać, że fajnie tutaj, pozdrawiam Was wszystkich :)
 
reklama
Hej Hej.
Ja tez jestem tu "prawie" nowa:-)
Tym bardziej witam nowe przyszłe mamy.
Ja mam termin na 29 stycznia. To juz 15 tydzień. Dzidzia ma ponad 8 cm, czuje się dobrze- tak samo jak jej mama.
Jeszcze nie czuję żadnych ruchów w brzuszku ale mma nadzieję, że to wkrótce nastapi.
Pozdrawiam Was wszystkie,
Asia
 
Cześć styczniowe mamki!:-)Ja mam termin na 25 stycznia, ale będzie to mój drugi poród!~Uwaga:baffled:rok po roku. Mój synek ma teraz 8,5 miasiąca, wiec mogę się dzielić doświadczeniem z dwóch ciąż i na dodatek z początków wychowania. Synek urodził się w marcu 2007 a ja zaszłam w ciążę juz dwa miesiace po urodzeniu(pomimo zabezpieczenia), więc uczulam wam przyszłe mamy, na podwójną antykoncepcję w połogu. Mimo b. złego samopoczucia(ciąża po ciązy) cieszę się z dziecka, bo i tak chciałam mieć dwójkę. Spodziewam się teraz Zuzi i już nie mogę się doczekać. Gdyby ktos chciał do mnie napisać na maila lub miał podobne problemy- zapraszam: hibrid@autograf,pl
 
Witaj Adinda,:tak::-D:-D:-D

zapraszam na główny wątek, w miarę możliwości oczywiście.;-)
napisz coś więcej o sobie
to będziesz miała parkę. pełnia szczęścia:-D:-D

piszesz pomimo zabezpieczenia, a jaki rodzaj stosowałaś?
 
Witaj adinda :-)
Bardzo sie cieszymy,że kolejna doswiadczona mamusia dołacza do naszego grona.
Zapraszamy na watek głowny:-D
 
Adinda powiem ci tak, juz masz praktycznie z głowy. Zaplanowałas 2 ke i masz 2-ke. Prawie jak bliźniaki i róznica super.
Mąż powiedział, ze też by tak chciał ale ja mysle, ze raczej bym nie podołała:tak:. Pewnie, ze chce miec jeszcze córcie jak sie uda ale to jak młody bedzie miał 3 lata.
 
Witajcie! jestem tutaj nowa. mam termin na 11 stycznia i spodziewam sie synka. od 3 miesiecy jestem szczesliwa mezatka ale narazie moj maz odbywa sluzbe w wojsku, ale naszczescie nie duzo juz zostalo bo wychodzi pod koniec stycznia. mam 19 lat i jestem w mazur. pozdrawiam wszystkie mamusie i czekamy powoli na nasze rozpakowywanie :tak:
 
reklama
Do góry