reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem tutaj nowa ....

Szkoda, że dołączam dpiero teraz, bo widzę, że właściwie wątki mają się ku końcowi, ale lepiej późno niż wcale.
Jestem w 36 tc (termin na 25 stycznia), to moje drugie dziecko.
Mam nadzieję często tu zaglądać.
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Kobietki!
Pozwólcie, że dołączę do styczniowych mamuś. Moje drugie szczęście przyszło na świat 31 stycznia. Mam na imię Monika, mieszkam w Poznaniu i... właśnie i jestem szczęśliwą mamą cudownej dwójki i szczęśliwą żoną mojego żonka. W tej chwili na nic więcej nie starcza mi czasu :-D.
Pewnie nie będę miała zbyt dużo czasu na pisanie, ale postaram się w miarę możliwości. Niestety z dwójką Skarbów jest trochę pracy, zwłaszcza że synuś wymaga jeszcze baaardzo dużo uwagi.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
hej dziewczyny!
ja rowniez jestem tu nowa ;) mam 20 latek,a moj synus urodzil sie 8 stycznia. jako ze jestem pewnie jedna z najmlodszych mam na tym forum bede potrzebowala pewnie nieraz od was jakies rady itd mam nadzieje,ze pomozecie :) pozdrawiam
 
pewnie że pomożemy!! ale nie zawsze wiek się liczy, nawet te najstarsze z nas tak samo doświadczone jak Ty!! powodzenia w byciu mamą! witamy w naszym gronie :)
 
reklama
Do góry