reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem tutaj nowa ....

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
14
Miasto
Piekary Slaskie
witam serdecznie jestem tu nowa i mam nadzieje ze przyjmniecie mnie pod swoje skrzydla , mam na imie Justyna i mam 29 lat od 5 lat jestem szczesliwa mamusia ale to nie wszystko jestem w ciazy i na styczen jest przewidziane rozwiazanie pozdrawiam Was goraco i serdecznie mysle ze sie mna zaopiekujecie :-)
 
reklama
czesc dziewczyny
tez jestem calkiem nowiutka
wczesniej tylko czytalam ze wzgledu na kolezanke z mam pazdziernikowych, teraz sama jestem w ciazy i prosze o przyjecie:-). Mam na imie Paulina, 25 lat i fasolke 11 tygodni, a termin na 16 stycznia. Pozdrwawiam wszystkie przyszle styczniowe mamy
 
Witajcie! Ja tez jestem nowa, wasze forum czytalam juz od jakiegos czasu, nie bylam jeszcze w ciazy, ale postanowilam sie zalowac na BB, bo prowadzicie rozmowy na ciekawe tematy :) no i mam nadzieje ze pewnwgo dnia fasolka zagosci tez w moim brzuszku a wtedy, (z wami) bedzie mi razniej i pewniej. Bardzo przydatne jest takie forum dla mlodych mam, ktore moga podzielic sie swoimi doswiadczeniami . pozdrawiam
 
reklama
Do góry