reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

już niedaleko

J

jowitka

Gość
witajcie!!
mam termin porodu na 30.01.2005 .co do szkoly rodzenia to jestesmy juz po skonczylismy ja pod koniec listopada i to byl dobry pomysl bo potem zaczely sie lekkie klopoty.sama sobie z intuicji zrobilam badanie na nosicielstwo wirusa zoltaczki i okazalo sie ze mam w sobie wirus w wersji pasywnej.zaczelo sie wiec kolejne badania its.nikt mi nie potrafi powiedziec czy dziecko tez bedzie mialo wirusa.przedtem mielismy juz wybrany szpital w warszawie ale po tym zaczelismy poszukiwania na nowo zeby wrocic w punkt wyjscia.bede rodzic na inflanckiej w warszawie bo stamtad mam ginekologa,z reszta nie kazdy szpital przyjmie pacjentke z wirusem na odddzial jesli juz nie beda robic zadnych podchodow to porod odbywa sie na izolatce.
ciekawa jestem czy moze ktorejs z was dotyczy problem hbs-u,czy bedziecie rodzic rodzinnie z mezem(tak na marginesie to moj sam tak sobie zazyczyl),wasze nastroje -ja mam lekka panike.
czekam na jakies wiesci i pozdrawiam jowitka
u nas bedzie dziewczynka

reklama

Luthien

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć Jowitko!
Ja nie robiłam jeszcze takich badań.Niewiem czy to konieczne,jak cos to pewnie mnie gin skieruje.Ja tez będę rodzić z mężem,tylko że w Krakowie.On tez sam chciał i na szczęście nie musiałam go namawiać.No i niewiem jakiej płci będzie dzidziuś,ale może w poniedziałek na usg się dowiem.
Pozdrawiam!

dragonfly

Ewa-mama Kingi i...Adasia
Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
witam dziewczyny,miałam termin na23 stycznia,ale dzidzia sie nie spieszy wiec możliwe ze dołacze do lutówek zamiast styczniówek :p :!: mam taka nadzieję bo licze bardzo na obliczenia z biorytmów,wg. nich nasze maleństwo powinno sie urodzić 01.02 :wink:

a co do szpitala,ja wybieram sie do Rudy Śl. choc mieszkam w Bytomiu,podobno są lepsze warunki,no i mam lekarza prowdzącego ze szpitala na Rudzie.

P

punta

Gość
Cześć Luthien, co u ciebie? Ja trochę popuchłam. To straszne ale przytyłam ok. 16 kg a zostało mi przecież jeszcze 4 tygodnie. A ile ty masz na liczniku? Moja koleżanka przytyła 28 kilo i podobno nie jest w cale rekordzistką. Od czego to zależy? Jem mniej niż podczas I-szej ciąży, a tyję więcej. No cóż oby do porodu, potem zacznie się tracić wagę. Wiesz już co będziesz miała, czy znowu dzidzi się nie pokazało, bo u mnie chyba dziewczynka. Czuję się inaczje niż podczas I-szej ciąży, ale tak na 100 procent to się okaże po porodzie!!!
Resztę lutówek gdzieś wywiało, albo już wszystkie poszły na zwolnienie i w domu nie mają dostępu do internetu. Ciekawe która z nas wcześniej urodzi, bo ja mam termin na 26 luty, a ty na 24 o ile dobrze pamiętam. Pozdrawiam. Ania

P

punta

Gość
Dragonfly życzę ci łatwego i rychłego rozwiązania, a jeśli dołączysz do mam lutowych to będziemy szczęśliwe mieć cię w swym gronie. Jak na razie zrobiło się u nas pusto, poza Luthien nikt nie odpisuje. Ja mam termin na 26 luty więc to jeszcze daleko. Mieszkam we wsi Kwaczała to na trasie Kraków-Chrzanów i mam rodzinę w Bytomiu. Bywam tak kilka razy w roku. Życzę powodzenia. Ania

dragonfly

Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
cześć Aniu ale fajnie, że można sie spotkać na takim forum :!: W której części Bytomia mieszka rodzinka? w centrum czy w dzielnicy jakiejś? ja zanim zamieszkałam z mężem mieszkałam w centrum,a teraz na Miechowicach.
Dziś już 27,a u mnie jeszcze spokój :wink: także b.prawdopodobne że Dzidziuś przyjdzie na świat właśnie w lutym,no ale to jeszcze tyle dni :!: :cry: :!: Zobaczymy,pozdrowienia z zaśnieżonego Bytomia[/b]

dragonfly

Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
Aniu to ja :p mała ważka :wink: ja przytyłam jakieś 14 kilo :shock: dla mnie to strasznie dużo :oops: zawsze ważyłam niewięcej jak 52,wiec trudno mi w to uwierzyć,ale niewyglądm na szczęście na baryłke :lol: Niemartwmy sie na zapas, napewno uda nam sie zrzucic sporo zaraz po porodzie,no a potem maleństwa z nas wyssają :wink: reszte.
Oby poród poszedł Ci szybciutko! nie tak jak przy pierwszym dzieciatku. A do szpitala w Krakowie to rzeczywiście masz kawał drogi,jak sie zdecydujesz to obyś zdążyła :wink:

P

punta

Gość
Witaj dragonfly! Chyba jednak zrezygnuję z porodu w Krakowie, bo jeśli będą takie warunki pogodowe jak obecne to mój tato nie odważy się jechać taki kawał autem. Do Chrzanowa jest o wiele bliżej i lżejsza trasa. A pogoda jest niesamowita, sypie i nie ma zamiaru skończyć. No i pewnie tylko dzieci się z tego powodu cieszą. Mojego małego Kacperka dziadek dzisiaj musiał podstępem wprowadzić do domu, bo on po godzinie jeżdżenia na sankach wcale nie miała ochoty na wracanie do domu. A dziadkowi o mało nosa nie odmroziło!!! Oby do wiosny. pozdrawiam. Ania

P

punta

Gość
Ja mam podobny problem jak ty dragonfly, bo mam termin na 26 luty i nie wiem czy urodzę w lutym czy też w marcu. Wszystko wyjdzie w "praniu".
Jeśli chodzi o moją rodzinkę to mieszkają w bloku na placu bądź ulicy (nie zwóciłam na to uwagi) Wojska Polskiego, teraz mieszka tam tylko mój wuijek, bo kuzyn się ożenił i przeprowadził do innej dzielnicy, ale nie pamiętam jak się ona nazywa. Często byłam u wujka na wakacjach. Więc trochę pieszo przeszłam po centrum Bytomia, ale nie znam go po nazwach ulic. Ostatni raz byłam w sierpniu na weselu właśnie u kuzyna. Teraz przez to, że mam kłopoty z utrzymaniem ciąży trochę się zasiedziałm w domku, ale jak dojdę do siebie po porodzie to pojadę do kuzyna, aby go prosić za chrzestnego. Przynajmniej taki mam plan, oczywiście jeśli mój małżonek go nie zbojkotuje.
Napisz coś o sobie.
Ja mam obecnie 22 misięcznego synka (o cudownych pomysłach i zdolnościach do brojenia), mam też prawie 29 lat, pracę która mam nadzieję jeszcze na mnie czeka i męża za granicą. Dobrze, że mieszkamy z moimi rodzicami, bo w samotności można zwariować. To na tyle. Napiszcie coś o sobie. Pa

reklama

Luthien

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam Dragonfly!Miło że ktoś tu jeszcze zagląda oprócz mnie i Punty :) Ja mam termin na 24 luty więc jeszcze trochę poczekam na moją dzidzie.Zazdroszczę Ci że juz niedługo zobaczysz swoje maleństwo.
Pozdrawiam!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
karolina3105 Nie wiem już co myśleć - test owulacyjny Staramy się 5
P TSH- już jestem głupia, doradźcie Staramy się 33
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
Sylwia199630 Czy to już ciąża ? Staramy się 67
K Czy już powinnam odwiefzic klinike niepłodności? Staramy się 6
M 6+6 Czy powinno już być widać zarodek? Ciąża, poród, połóg 17
C Czy to już cukrzyca ciążowa... Potrzebuję porady 3
C Czy to już prawie poród? Potrzebuję porady 7
Sylwica88 czy to już? 34tydzień Ciąża, poród, połóg 13
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
M Test ciążowy... Już sama się gubię.... Ciąża, poród, połóg 47
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
boska.ka Już na zwolnieniu? :) Lutowe mamusie 2020 priv 12
A Duphaston i Luteina potrzebne na już Wrocław 1
Milenaa0810 Czy to może już Ciąża, poród, połóg 12
K Żona nie chce seksu, chyba mnie już nie kocha. Relacje rodzinne 22
Jea98 Czy jak stosunek był 8 grudnia 2018 to czy brzuch byłby już widoczny? Ciąża, poród, połóg 16
K Czy już możemy się po cichu cieszyć? Ciąża, poród, połóg 18
P Staramy się o dziecko już tyle czasu Staramy się 16
Acai Czy to już czas na dziecko? Potrzebuję porady 2
Sylownka Czy to już pora jechać na porodówkę? Termin za 4dni Ciąża, poród, połóg 10
B Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić. Potrzebuję porady 41
K Staram się już rok... Potrzebuję porady 2
A Czy mogę się już cieszyć. Ciąża, poród, połóg 9
E Plamienia implantacje czy już @? Staramy się 1
W Ciąża po poronieniu. Czy to już? Możliwe? Rozmowy o seksie 8
Madziołek. Przemoc porada na już Potrzebuję porady 17
M To już 16 tydzień, potrzebuję rady w sprawie badań. Potrzebuję porady 7
A Czy to już oznaki zbliżającego się porodu ? Potrzebuję porady 20
P Dlaczego niemowlak nie chce się obracać z pleców na brzuch i odwrotnie a ma już 6 Msc. Pielęgnacja 14
D Mam już dość. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 19
K Czy mogę już coś kupić dla maleństwa? Potrzebuję porady 34
M Czy mogę się już cieszyć? Potrzebuję porady 9
nafoczka A gdy już nam się UDA.... :D Ciąża po poronieniu 6
M Czy mogę zrobicć już test ciążowy? Potrzebuję porady 13
Z ostre bóle brzucha czy to już? Potrzebuję porady 9
M Już nie mam siły... Relacje rodzinne 9
--Aga-- Przyszłe i już obecne Mamusie Białystok 222
D To już pół roku. Dzieci urodzone w marcu 2016 15
zatrzymujacmoment 5mies i 8kg rozm 74 czy to już nadwaga?! Rozwój i zabawy 9
H Czy test był już wiarygodny? Potrzebuję porady 4
M Już nie wiem co mam zrobić, potrzebuje pomocy Relacje rodzinne 18
K skąd mam wiedzieć, że dziecko jest już gotowe na przedszkole? Przedszkolaki 6
F Ja już nie wiem.. :( Potrzebuję porady 6
O Hej dziewczyny proszę pomóżcie bo ja już wariuję Potrzebuję porady 1
I Jak poznać, że to już poród? Potrzebuję porady 3
B Jane Crosswalk czy ktoś już posiada ten wózeczek? Plotki wózkowo - koleżeńskie 1
I w wieku 22 lat zostałam sama z dwójką dzieci i w ciazy, nie mam ochoty już żyć !!! Archiwum Samodzielnych rodziców 3
I Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :) Staramy się 423
K już problem czy jeszcze nie? Wychowanie 11