reklama

już niedaleko

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2005' rozpoczęty przez Anonim, 5 Listopad 2004.

1. Anonim

Anonim Gość

Witajcie

Jakos tu pusto

Ja mam termin na 23 lutego
    A wiec to juz chyba rybka bedzie

Na razie jestesmy z mezem na etapie wybierania szpitala ( w warszawie)
    Moj gin. poleca mi szpital w ktorym pelni dyzury, ale my chyba wolimy zelazna. Lezalam tam na patologii ciazy w zeszlym roku (po poronieniu :( i bylo w porzadku)
    Jeszcze innna opcja to karowa - ze wzgledu na cukrzyce ciazowa, ale podobno nie jest to konieczne a tam jest troche dziwnie i kraza rozne opinie

Jak ktos sie tu pojawi to moze cos podpowie???

2. Magda

Magda Zaangażowana w BB

Czesc!
    A ktory szpital poleca Twoj lekarz?
    Pozdrawiam, Magda

3. reklama
  4. Luthien

Luthien Aktywna w BB

Czesc!Ja mam termin na 24 lutego :) a szpitala jeszcze nie wybralam.Musze sie dopiero na jakis zdecydowac ale ja jestem z Krakowa.
    Pozdrawiam!

5. Anonim

Anonim Gość

Hej dziewczyny

Moj gin poleca mi inflancka
    z tego co wiem to ten szpital tez cieszy sie raczej dobra opinia w warszawie

tylko ze ja lezalam juz na zelaznej i mimo calej przykrosci sprawy to z opieki bylam naprawde zadowolona

poniewaz jesli chodzi o sprawy porodu i opieki nad dzieckiem jestem zupelnie zielona checemy zapisac sie do szkoloy rodzenia. Podobno w warszawie trzeba to robic ze sporym wyprzedzeniem (ale moze to tylko plotki)no i najlepiej zapisac sie do szkoly akredytowanej przez szpital w ktorym chce sie rodzic
    a wiec trzeba szybko wybrac

a wiec dylemat taki - z jednej strony polecenie lekarza, z drugiej wlasne doswiadczenie (troche w innej materii niz porod niestety)

Czy wy tez zjednej strony nie mozecie sie juz doczekac a z drugiej im termin blizej tym wieksza gesia skorka ???????

6. EwaJ

EwaJ Zaciekawiona BB

Cześć Dziewczyny! Super, że wreszcie i tu się trochę ożywia. Ja mam termin na 9. lutego i raczej zdecydowana jestem na Karową. Prowadzi mnie lekarz z tego szpitala, zapisałam się tam do szkoły rodzenia (jeszcze w październiku) i mam kilka koleżanek zadowolonych z porodu właśnie tutaj. Prawdę powiedziawszy w samym szpitalu jeszcze nie byłam, ale się wybieram, bo 9. grudnia zaczynamy zajęcia w szkole rodzenia. Z tego, co słyszałam od rodzących tu dziewczyn rzeczywiście bywa różnie, najgorzej z przyjęciem - bo szpital zrobił się ostatnio modny i jest bardzo oblegany. Ale ma bardzo dobry sprzęt szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. Awaryjnie myślę o Solcu. Ostatnio koleżanka rodząca "już" czyli z terminem na 8. 11. stwierdziła, że całkiem przyjemnie było w szpitalu na Czerniakowskiej, więc może tam? Mój poprzedni gin bardzo polecał mi Centrum Damiana, ale z opowieści rodzących tu koleżanek wcale nie wydaje się to taki super szpital. Generalnie warunki dla matki są świetne, ale brakuje im sprzętu do ratowania dziecka i w razie jakichkolwiek komplikacji wiozą delikwentkę do "prawdziwego" szpitala, czyli np. na Madalińskiego. O cenie nie wspominam... Aha i znajomym o mało nie wypisali dziecka z bardzo poważną chorobą (całe szczęście że ci się uparli na dodatkowe badania i trzeci kolejny lekarz złapał się za głowę, że dziecko mogłoby nie przeżyć).
    A co do Inflanckiej to podobno jest całkiem ok. Tylko trzeba przypilnować żeby dobrze nauczyli przystawiać dziecko do piersi (moja przyjaciółka przystawiała zupełnie nie tak i potem przez długi czas musiała odzwyczajać swoją córeczkę od nieprawidłowego chwytania).
    Serdecznie pozdrawiam wszystkie lutowe (i nie tylko) Mamy
    Ewa

7. Jopuszka

Jopuszka Gość

Przedtem bylam gosciem, ale wrzeszcie sie zalogowalam :)

Do kompletu zelazna i inflancka doszedl ostatnio nowy pomysl a mianowicie karowa - ze wzgledu na cukrzyce ciazowa.

Ale z tego co wiem to nie jest to wymog bo moja kolezanka, ktora tez miala cukrzyce rodzila na zelaznej choc byla pod opieka poradni diabetologicznej na karowej

a co wy myslicie o zelaznej???
    Ja slyszalam ze jest dogo ale pozatym wszystko OK

O madalinskim slyszalam straszne opowiesci ale tez i takie ze wszystko bylo w porzadku
    O solcu tez slyszalam w miare dobre opinie, ze po remoncie wiele sie zmienilo

juz sama nie wiem

joanna

8. asiam

asiam Gość

Jeśli chodzi o Kraków to polecam Siemiradzkiego.Rodziłam tam córkę, a w marcu będę tam rodzić kolejne dziecko.

9. Argiro

Argiro Gość

Witam....
    Mam termin na 28 Lutego..... :lol: ..i będę rodzić w Centrum Matki Polki w Łodzi. Pięć lat temu rodziłam tam moją Karolinkę i byłam baaardzo zadowolona. Za tydzień przyjeżdżam do Warszawy na USG 3D..... :D Wiem że będę miała drugą córeczkę...
    Pozdrawiam wszystkie mamy.... :)

10. reklama
  11. EwaJ

EwaJ Zaciekawiona BB

Cześć Argiro, ale Ci dobrze z tymi córeczkami... mój mąż też chciał dziewczynkę, a tu będzie jednak chłopiec... Daj znać jak wrażenia z 3D usg (nagrają Ci to na CD, DVD?) i czy to duża różnica w stosunku do "zwykłego"? Przede mną pewnie tylko jeszcze jedno USG (poprzednio miałam w 19 tc) i też się zastanawiam czy się nie wybrać na 3D (z dwóch poprzednich jedno mam na CD, drugie na zwykłej kasecie VHS ale za to z nagranym komentarzem lekarza).
    pozdrawiam
    Ewa

12. Luthien

Luthien Aktywna w BB

A ja mam tylko zdjecia z usg :( co trzeba zrobic zeby ostac taka kasete albo dvd z usg?Bo ja tez bym bardzo chciala.

Poleć forum