reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

Albi, Tobi rzeczywiście przekroczył normę, okazało się dziś na szczepieniu, ale podobno do pierwszego roku się nie odchudza. A ja mam mleko jakie mam, ani ja za gruba (62kg, 166cm wzrostu) ani nie jem za tłusto. Lekarka powiedziała że narazie nic nie robimy.
 
reklama
Pandi a ile młodziak wazy?? Żeby miec tłuste mleko nie trzeba tłusto jeść to przez hormony takie produkujemy. Ja chciałabym miec tłusciutkie bo mam chude :-(. Rozmawiałam z koleżanką i ona tez miała tak, ze dziecko wałzyło za duzo ale teraz sie zatrzymał i od miesiaca nie przytył chociaz je tak samo dobrze jak do tychczas. Widocznie sie wyregulowało i u Ciebie bedzie tak samo. Zresztą przychodzi taki momęnt, ze zamiast jesc to są zainteresowane zabawą i nic je od tego nie moze odwieść.
 
qrcze a ja nie wiem ile mój Kacperek waży :-(
tak na oko to pewnie 4500 bo wchodziłam na wagę z nim a potem bez niego ale nosze się z zamiarem zakupu wagi dla młodego hihii.
Albi ile ty za swoją dałaś?
 
250 zł kosztowała nas waga dla dziecka i kupiliśmy ja w Saturnie. Wazy do 20 kg z błedem do 0.1g.
 
reklama
witam po raz pierwszy :)
moj Macius urodzil sie 12.01 - wazyl 3320, w szpitalu spadl do 3125.... teraz ma 6 tygodni i wazy 5170 .... chyba normalnie, chociaz ciezki jest z kazdym dniem ufff...a co bedzie pozniej? :)
 
Do góry