reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

reklama
Pandi Tobi powinien teraz jesc 120 ml 6 razy dziennie. On wazy tyle co synek mojej kolezanki co ma 5 miesiecy. Moj ma 7,5 tygodnia i waży 5100g. Wazyłam go 20 min temu.
 
O rany, nieźle pandi :-D
My już przerzucamy się na 62, a młoda tydz temu ważyła ok 5,5 kilo to teraz pewnie tak do 6 dobija. :-)
 
moja Martyna waży 5900, jutro będzie 8tygodni, ubranka nosi na 68, ale jak jej coś kupuję nowego to już na 74 :szok:
 
Albi, Tobi je 8 razy na dobę nie wiem po ile bo z cycka i najczęściej tylko jednego - nie chce więcej, ale może gdyby dał się przegłodzić i jadł z dwóch na raz to by było rzadziej:confused:
 
Jak je z cyca to na zadanie młodego karmisz. Powiedz mi długo wisi na cycu? Tak z ciekawosci, bo ja Dawidka tez karmie z cyca i ze sztucznego i na cycu potrafi wisiec przez 30 min. Pewnie masz Pandi tłuściutkie mleczko, bo moje jest raczej chude. Wiecie ja troche przeginam, bo mały waży 5300g, wiec od urodzenia przytył 1850g, wiec idealnie a ja ciągle myśle, ze za mało.
 
Albi, pół godz na cycu?? mi by kręgosłup odpadł!! moja mała siedzi na cycku jakieś 3-4minuty, potem krzyczy drze się bo mniej leci, więc ją borę do odbicia, trochę ją potrzymam na pionowo i znowu do cyca, to doje sobie z minutkę i koniec :-D i tak co 3godz, chyba że jej się tak dobrze śpi, to czasem nawet 5godzin przerwy... ja nie wiem dlaczegho wtedy ona taka wielka!! od urodzenia (wagi startowej) przybrała 1800g, dziś 2miesiace i parę dni
 
reklama
Do góry