reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasze Słoneczka są już z nami...

ewa_adu

Fanka BB :)
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Waga i wzrost naszych maluszków

Obraz przeskalowany - radzę patrzeć na oryginał, jest czytelniejszy

Ostatnia edycja:
reklama

ewa_adu

Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Taki mam pomysł aby tu zrobić coś takiego, tylko pomóżcie mi sobie przypomnieć kto i kiedy dokładnie. :tak:Dopisujcie a ja uzupełnię tabelę. :-D

Teraz widzę że Asia założyła już coś takiego na liście rozdwojonych styczniówek. Dzięki ! Ale może tabelka też się przyda. Co Wy na to ?

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
ja bym chciała rozpocząć rok 2008!! moi rodzice mają dziś rocznicę ślubu, więc sobie wymarzyli, że wnuczka urodzi się właśnie dziś... ale nic się jak na razie nie zapowiada ku temu, boli mnie brzuchol, ale co z tego, skoro boli od tygodnia!!??

ewa_adu

Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Ja zmykam w pn rano do szpitala. Może któraś z Was chciałaby uzupełniać w tym czasie tę tabelkę ?? Plik mam zapisany w excelu :confused::confused::confused:, mogłabym przesłać na maila :-D

myszorka

mama Kokonelki i Gabisi
Rozwiązania
0
Gabrysia mierzyła 52 cm !!!!!! malutka ale krąglutka ;-) szybko nadrabia

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry