reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Słoneczka są już z nami...

ewa_adu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2007
Postów
963
Miasto
Bolesławiec
Waga i wzrost naszych maluszków

Obraz przeskalowany - radzę patrzeć na oryginał, jest czytelniejszy

bb_nowe_1.JPG

bb_nowy2.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Taki mam pomysł aby tu zrobić coś takiego, tylko pomóżcie mi sobie przypomnieć kto i kiedy dokładnie. :tak:Dopisujcie a ja uzupełnię tabelę. :-D


Teraz widzę że Asia założyła już coś takiego na liście rozdwojonych styczniówek. Dzięki ! Ale może tabelka też się przyda. Co Wy na to ?
 
ja bym chciała rozpocząć rok 2008!! moi rodzice mają dziś rocznicę ślubu, więc sobie wymarzyli, że wnuczka urodzi się właśnie dziś... ale nic się jak na razie nie zapowiada ku temu, boli mnie brzuchol, ale co z tego, skoro boli od tygodnia!!??
 
Ja zmykam w pn rano do szpitala. Może któraś z Was chciałaby uzupełniać w tym czasie tę tabelkę ?? Plik mam zapisany w excelu :confused::confused::confused:, mogłabym przesłać na maila :-D
 
reklama
Do góry