reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała ciąża

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2022
Postów
2
Od tygodnia jestem w szpitalu na patologii ciąży ponieważ od 2 tygodni waga dziecka wynosi około 600 gram a jestem już w 29 tyg ciąży. Podali mi sterydy, magnez, biorę Acard i jakiś proszek na wzrost malucha. Wczoraj pani ordynator powiedziała że ktg wychodzą niepokojąco gdyż są zawężone ale na usg wszystko jest dobrze i nie mają powodu do cesarki. Zrobili mi amniopunkcje bo powiedziała że może być to spowodowane wadą genetyczną. Strasznie się boję co wyjdzie i do piątku żyje w niepewności. Ktg wychodziło mi z analizy 3.4 albo 3.7. Dzisiaj dopiero polepszyło się do 4.6. Czy ktoś miał też taki problem?
 
reklama
Ale co to za wyniki z KTG?? Skurcze masz?
O co chodzi z tym "zawężone"?
Miałaś robione echo serca dziecka? Jak przepływy w sercu?
 
Nie mam skurczy. Wyniki zawężone czyli nie ma jakiegoś spadku ani skoku tylko takie prawie równomierne. Teraz miałam jeszcze lepiej 4.9 bo pojawiły się w końcu skoki aż były zaskoczone. Z sercem było wszystko w porządku. A przepływy są dobre
 
Do góry