reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

nimfii-ja małemu daje z HIPP rumianek lub koperkową,raz dziennie, bo boję się o zatwardzenie kiedyś dawałam mu samo MM półtorej dnia przez zgorączkowane moje mleko i dostał,aż kolki, bo kupki nie mógł zrobić, wtedy nie wiedziałam, że przy MM się dopaja, a co ile twój kubuś robi kupkę i jest bardziej gęsta??
 
reklama
Ja dopajam czasem malego i robi kupki raz dziennie albo raz na dwa dni i sa wlasnie te kupki lekko gesciejsze niz kiedys :tak: Ja podaje mu z Bobovity koper wloski :tak:
 
ssabrina-a czym karmisz MM czy piersią?? Ja pół na pół i mój syncio ostatnio zrobił kupe po 2,5 dnia zewnątrz gęsto a reszta lżejsza, ale nie płakał przez ten czas chociaż przyznam martwiłam się czemu tak długo nie robił, bo zawsze była co dzień. Ja dawałam z bobovity koper i przyznam, że lepsza i tańsza, ma smak czuć go, a mąż ostatnio z HIPP kupił i ledwo co czuć cokolwiek no i droższa więc już jej niekupie.
 
andrzelika na codzien Kuba nie ma zaparc. jesli widze ze sie pojawia to wtedy dopajam go herbatka. A tak to wydaje mi sie ze on sobie popije mleczkiem z piersi ktore jest bardziej rzadkie niz to MM.
W ostatnim tygodniu robil rzadkie kupki, ale to chyba jeszcze po szczepionce rota. Dzis sa juz bardziej geste. Miedzy karmieniami robi kupki - raz mniejsza a raz wieksza. Czasem z grudkami.
bo i ja takze nie bylam zadowolona z produktow Hippa, wole Bobovite. A teraz mam akurat herbatke z Humany bo ta na brzuszek na bardzo dobre opinie wsrod znajomych. Jest w niej wszystko z ziol co moze sie przydac.
 
Ostatnia edycja:
Ja karmie mieszanie tzn MM i moje mleko z butli ale mojego juz dostaje czasem mniej,wczoraj np.dostal tylko 2 razy a przedwczoraj 4 wiec roznie jest z tym moim mlekiem ale i tak czesciej dostaje MM niz moje mleko.
A wczoraj wieczorem dalam mojemu piers to ssal jakies 5 minut puki fajnie lecialo mleko a jak juz trzebalo sie bardziej wysilic i porzadnie ssac to sie zaczal denerwowac i walczyc z cyckiem i w tedy juz poszla butla i wyduldal jeszcze 120ml MM po tym cycku :nerd:
 
ssabrina- a jakie MM stosujesz??

Nimfii- jestem ciekawa czemu mój mały właśnie nie robi codzień kupki jak na początku, przy NAN robił, ale ciągle był głodny, a może bebilon bardziej zapycha czy co,może to być od mleka???
 
nimfii-ja małemu daje z HIPP rumianek lub koperkową,raz dziennie, bo boję się o zatwardzenie kiedyś dawałam mu samo MM półtorej dnia przez zgorączkowane moje mleko i dostał,aż kolki, bo kupki nie mógł zrobić, wtedy nie wiedziałam, że przy MM się dopaja, a co ile twój kubuś robi kupkę i jest bardziej gęsta??

Andrzelika ale ty straciłas swoje mleko przez gorączkę? Bo nie doczytałam dobrze
 
niuniunia-nie ja wciąż mam sporo mleka w piersiach tylko maluszek się nim nie najada i muszę mu dawać jeszcze 120ml MM, a piszę,że nie wiedziałam, że jak daje się samo MM to się dopaja i mały miał zaparcie, a nie dawałam mu piersi , bo nie chciał pić wcale w ten czas, gdy miałam tak wysoką gorączke pomimo, że mleko było i ponoć można karmić przy gorączce tak lekarz mówił, a drugi mi powiedział, że mleko było zgorączkowane ciepłe i dlatego, fakt było bardzo ciepłe wtedy...
 
reklama
andrzelika.... kazde mleko moze inaczej wplynac na dziecko. Co prawda slyszalam wiele opini ze Nan powoduje zaparcia ale widac u was robi to bebilon ;)
Ja bym chyba zmienila mleko na twoim miejscu.
I polecam Bebiko - jest tanie, tej samej produkcji co Bebilon (jak dobrze pamietam?), no i u mnie sie sprawdzil u chlopakow.
 
Do góry