reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalinka "Nasza Lutowka" :)

Czy ktoś już nagłośnił sprawę Kalinki na watku zamkniętym naszym?


aaa,już widze,ze nasz kalemeonek się tym zajął.Nie było mnie z tydzień,to jestem do tyłu
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobrze,że przypominasz monikasia ,zaraz wykąpię misiałka,bo zaspał sobie długo i dopiero kąpiel i sobie wejdę poczytać co tam u Kalinki,aż się boję,bo nic więcej nie napisałaś
 
Już tam byłam :-( Nie mogę,tak mi smutno z jej powodu,straciła oczko :-( ,walczą o drugie,taka śliczna dziewczynka,taka bezbronna,niewinna-dlaczego? :-( Ja nie mogę czytać takich rzeczy,spłakałam się i taki ból w sercu czuję.
Dziewczyny,jak już tam poczytacie ,co dalej z Kalinką,to pomyślcie jak cenny DAR od Boga otrzymałyśmy-zdrowe dzieci,a nawet jak chorują troszkę,to szybko to mija,a nawet jak elizz musiała przejść trudne chwile z synkiem-to też było to po prostu do załatwienia,do wyleczenia,a tu....pozostaje nadzieja,że będzie lepiej.Doceńmy to,że mamy zdrowe dzieci i,że nasze dzieci mogą widzieć nas i świat wokół,jak jesteście wierzące,to powiedzcie Bogu po prostu-dziękuję :tak:
 
Nawet nie próbuję sobie tego wyobrazić, to jest zbyt straszne... Dlaczego tak małe, niewinne dziecko musi tak cierpieć... Dla mnie jest to nie pojęte...
 
Tragedia, to fakt...Tego sie nieda wyobrazic a i lepiej nie przezywac. Taki dylamat, ciagla niepewnosc...
Ale ja wierze, wierze mocno, ze Bog istnieje i nie pozwoli juz zbyt dlugo na takie rzeczy. Wierze, ze piekny swiat jeszcze powroci i chorych dzieci (i wogole ludzi) juz nie bedzie.
To mnie trzyma przy zyciu...

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001523632336
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak czytałam bloga to łzy cisnęły mi się do oczu:-( biedna Kalinka:-(.
Ale wierzę że wszystko się ułoży i będzie mogła oglądać otaczający ją świat.:tak:
 
Do góry