reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie a miesiączka???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

lulka28

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2006
Postów
70
dziewczyny mam pytanie! ój synek skończył roczek a ja cały czas karmie go piersią! ostatni sie bardzo zdziwiłam bo dostałam pierwszy okres:( i nadal karmiłam! teraz moje dziecko załapało wirusa ( chyba) wymiotuje i ma biegunke! uwazałam że mój pokarm bedzie dla niego najlepszym lekarstwem ale chyba sie mylę bo kilka razy właśnie podanie piersi sprowokowało wymioty i to straszliwe! myslalam ze to przypadek ale kilka razy t sie sprawdzilo! po podaniu innego pokarmu wymiotw nie było! odstawilam wiec piers! mze po pojawieniu sie u mnie miesiaczki zmienil sie sklad mleka a moze nawet mje dziecko sie nim podtrulo a nie jest to zaden wirus>>>>> jak myslicie?
 
reklama
cos z mim suwaczkiem jest nie halo............mój igorek ma juz prawie 13 miesięcy a nie 11!!!!!!!!!
 
1 - już o to, co podać maluchowi pytałaś w innym wątku
2 - podtruć własnym mlekiem?
3 - można karmić i mieć okres (i nic w tym dziwnego)
4 - nic mi nie wiadaomo o zmianie składu mleka podczas miesiączki (może mieć nieco inny smak w czasie samej miesiączki)
5 - najlepiej skonsultuj się z lekarzem
6 - przede wszystkim powinien dużo pić
7 - jeśli to wirus, to nie ma nic wspólnego z Twoim mlekiem. Może Igorowi po prostu chwilowo nie smakuje

8 - suwaczki tik-taka od dłuższego czasu już nie działają
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry