reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butelką

reklama
Jakie mleko podajecie? Ja Nan AR, próbowałam już Nan1, Nan HA, Nan Optimus i po każdym było ulewanie, po Nan AR też tylko mniej. Ale słyszałam że najlepszym rozwiązaniem jest dodawanie do mleka Nutritonu -można go dodać do kadego mleka, wczoraj zamówiłam go w aptece.
 
A dziewczyny z Uk to jakiego mleka uzywaja ???

Bo ja wlasnie przechodze kryzys i dzis chyba po mleko pojade ........:-(
 
Zaczynałam od Nana 1 Active, ale Mała dostała wysypki po nim. Dlatego obecnie stosujemy Bebilon Pepti 1. Próbowaliśmy wprowadzić z powrotem Nana HA, ale skończyło się to znów wysypką.
 
Mój Bartuś w prawdzie na cycu ale w czasach kryzysu piersiowego ( na szczęście przezwyciężonego) kupiłam i podałam Bebilon HA
i ładnie młodzież piła:tak:
Mały dostaje tez raz dziennie herbatke koperkową i od kiedy mu ją podaje to nie mamy juz problemu kolek!!!!!Słyszałam o Nutritonie! podobno można tez podać w wymieszanym mleku z cyca tuż przed karmieniem i tez zadziała- mój mały strasznie ulewa.... chyba tez zamówię


Princi a co sie dzieje????
 
reklama
Nawet nie wiedziałam że jest taki wybór :-) a na sklepowych półkach tylko Nan1 i Bebiko1. Ja Nan AR kupuję w Rossmanie ale też nie zawsze jest. Puszka starcza mi na 4 dni.
 
Do góry