reklama

Karmienie butelką

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez Moniczkaleg83, 26 Październik 2009.

1. Moniczkaleg83

Moniczkaleg83 Fanka BB :)

Kochane w związku z tym, że jednak jest zainteresowanie, to na próbę załóżmy osobny wątek- w razie czego podepniemy się pod laktację.

Ostatnia edycja: 26 Październik 2009
  2. Indygo

Indygo Fanka BB :)

Jakie mleko podajecie? Ja Nan AR, próbowałam już Nan1, Nan HA, Nan Optimus i po każdym było ulewanie, po Nan AR też tylko mniej. Ale słyszałam że najlepszym rozwiązaniem jest dodawanie do mleka Nutritonu -można go dodać do kadego mleka, wczoraj zamówiłam go w aptece.

3. reklama
  4. Moniczkaleg83

Ja zaczynałam od Enfamil Premium- rzekomo najlepsze, niestety bylo za ciężkie-ulewanie, kolki, zaparcia. Teraz jesteśmy na Bebilon Comfort i wszystko jest w porządku.

5. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

A dziewczyny z Uk to jakiego mleka uzywaja ???

Bo ja wlasnie przechodze kryzys i dzis chyba po mleko pojade ........:-(

6. rezeda

rezeda Fanka BB :)

Zaczynałam od Nana 1 Active, ale Mała dostała wysypki po nim. Dlatego obecnie stosujemy Bebilon Pepti 1. Próbowaliśmy wprowadzić z powrotem Nana HA, ale skończyło się to znów wysypką.

7. _oli_

_oli_ Fanka BB :)

ja mieszam-w nocy i 2x dziennie cyc:tak:takto butla:tak:Nutrilon 1 od razu nam podpasowal:-)

8. kaluska

kaluska Fanka BB :)

Mój Bartuś w prawdzie na cycu ale w czasach kryzysu piersiowego ( na szczęście przezwyciężonego) kupiłam i podałam Bebilon HA
    i ładnie młodzież piła:tak:
    Mały dostaje tez raz dziennie herbatke koperkową i od kiedy mu ją podaje to nie mamy juz problemu kolek!!!!!Słyszałam o Nutritonie! podobno można tez podać w wymieszanym mleku z cyca tuż przed karmieniem i tez zadziała- mój mały strasznie ulewa.... chyba tez zamówię

Princi a co sie dzieje????

9. princi

princi Mama Myni i Kini ;-)

Bola mnie sutki :-(

10. reklama
  11. Moniczkaleg83

Princi a nie myślałaś żeby na czas wygojenia laktatorem ściągać swój pokarm i podawać butelką?? Moja koleżanka cały czas tak robi, mleko odciąga i podaje w butelce;-)

12. Indygo

Indygo Fanka BB :)

Nawet nie wiedziałam że jest taki wybór :-) a na sklepowych półkach tylko Nan1 i Bebiko1. Ja Nan AR kupuję w Rossmanie ale też nie zawsze jest. Puszka starcza mi na 4 dni.

Poleć forum