reklama

Karmienie nocne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez sonyc, 8 Marzec 2006.

1. sonyc

sonyc Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zastanawiam sie jak jest u innych dzieci w tym wieku. Moj syn w 2. i 3. miesiacu przesypial mi cala noc - caly czas mamyten sam rytm -20.00 kapanie, jedzenie i spac o 21.00 + -. Budzil sie tylko raz ok 4-5 no a pozniej dopiero po 8 wstawalismy na poranne karmienie. Teraz od 2 miesiecy od 0.00 budzi sie srednio co 1-2 godz. Napewno sie najada wiec glod nie wchodzi w gre. Nie wiem czy to normalne. Napewno wiem ze Alex budzi sie rano z wielkim usmiechem na buzulce i glosnym "gadaniem" a ja jestem pozadnie jestem niewyspana. Ciekawe czy juz tak bedzie ciagle ???

2. efunia

efunia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na ten temat rozmawialysmy wiele razy watku o krmieniu...
    po co kolejny wątek??? :police: :police:

3. reklama
  4. sonyc

sonyc Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    widzialam - spoko przeczytalam z 20 stron ze 100 paru i wyszukiwalam tematow. Myslalam ze ktos mi krotko na temat odpowie.

5. magdusiek

magdusiek Październikowa Mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    szkoda, ze nie spytalas w odpowiednim watku, staramy sie nie tworzyc zbednych. :)

6. Teddy

Teddy Październikowa mać

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dajcie spokuj dziewczynie, widzicie, ze jest nowa... :)

jest watek o nocnym budzeniu sie na "niemowlakach"...
    ogolnie w takich sytuacjach radzi sie, zeby nie karmic w nocy... w koncu dziecko przestanie sie budzic jak sie okaze, ze nia ma po co....

...to tak w skrocie... ;)

....a watek zawsze mozna usunac

7. sonyc

sonyc Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nowa ale jednak nie nowa. Od wielu miesiecy czytam to forum tyle ze do tej pory nie znalazlam odpowiedzi wiec zapytalam wprost osobno. Ale dzieki za pomoc.

Poleć forum