reklama

Karmienie nocne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez sonyc, 8 Marzec 2006.

1. sonyc

sonyc Zaciekawiona BB

Zastanawiam sie jak jest u innych dzieci w tym wieku. Moj syn w 2. i 3. miesiacu przesypial mi cala noc - caly czas mamyten sam rytm -20.00 kapanie, jedzenie i spac o 21.00 + -. Budzil sie tylko raz ok 4-5 no a pozniej dopiero po 8 wstawalismy na poranne karmienie. Teraz od 2 miesiecy od 0.00 budzi sie srednio co 1-2 godz. Napewno sie najada wiec glod nie wchodzi w gre. Nie wiem czy to normalne. Napewno wiem ze Alex budzi sie rano z wielkim usmiechem na buzulce i glosnym "gadaniem" a ja jestem pozadnie jestem niewyspana. Ciekawe czy juz tak bedzie ciagle ???

2. efunia

efunia Fanka BB :)

na ten temat rozmawialysmy wiele razy watku o krmieniu...
    po co kolejny wątek??? :police: :police:

3. reklama
  4. sonyc

sonyc Zaciekawiona BB

widzialam - spoko przeczytalam z 20 stron ze 100 paru i wyszukiwalam tematow. Myslalam ze ktos mi krotko na temat odpowie.

5. magdusiek

magdusiek Październikowa Mama 2005

szkoda, ze nie spytalas w odpowiednim watku, staramy sie nie tworzyc zbednych. :)

6. Teddy

Teddy Październikowa mać

dajcie spokuj dziewczynie, widzicie, ze jest nowa... :)

jest watek o nocnym budzeniu sie na "niemowlakach"...
    ogolnie w takich sytuacjach radzi sie, zeby nie karmic w nocy... w koncu dziecko przestanie sie budzic jak sie okaze, ze nia ma po co....

...to tak w skrocie... ;)

....a watek zawsze mozna usunac

7. sonyc

sonyc Zaciekawiona BB

Nowa ale jednak nie nowa. Od wielu miesiecy czytam to forum tyle ze do tej pory nie znalazlam odpowiedzi wiec zapytalam wprost osobno. Ale dzieki za pomoc.

Poleć forum