reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

    Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie piersią w kolejnej ciąży- dieta

Dołączył(a)
23 Lipiec 2017
Postów
1
Rozwiązania
0
Dobry wieczór :)
Jestem obecnie w trzeciej ciąży, to 6 tydzień. Karmię piersią córkę 15 miesięcy, jest silnie uzależniona od piersi, je niewiele pokarmów stałych i nie ma mowy o odstawieniu. Chciałabym prosić mamy, które były w takiej sytuacji, o rady dotyczące mojej diety. Wiem że najpierw składniki odżywcze, witaminy idą do rozwijającego się płodu, potem dla dziecka karmionego piersią, a na końcu do mnie.

Jak to u Was wyglądało w praktyce, żeby uniknąć niedoborów, zmęczenia? Obecnie ledwie stoję na nogach ze zmęczenia, jestem ciągle głodna. Biorę witaminy, podwójną dawkę kwasu foliowego. Możecie podrzucić jakiś przykładowy jadłospis na jeden dzień, co jadłyście będąc w ciąży i jednocześnie karmiąc piersią? Czy dużo więcej nabiału, owoców, warzyw, ryb?

Serdecznie dziękuję :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry