reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Karmienie piersią w kolejnej ciąży- dieta

Dołączył(a)
23 Lipiec 2017
Postów
1
Dobry wieczór :)
Jestem obecnie w trzeciej ciąży, to 6 tydzień. Karmię piersią córkę 15 miesięcy, jest silnie uzależniona od piersi, je niewiele pokarmów stałych i nie ma mowy o odstawieniu. Chciałabym prosić mamy, które były w takiej sytuacji, o rady dotyczące mojej diety. Wiem że najpierw składniki odżywcze, witaminy idą do rozwijającego się płodu, potem dla dziecka karmionego piersią, a na końcu do mnie.

Jak to u Was wyglądało w praktyce, żeby uniknąć niedoborów, zmęczenia? Obecnie ledwie stoję na nogach ze zmęczenia, jestem ciągle głodna. Biorę witaminy, podwójną dawkę kwasu foliowego. Możecie podrzucić jakiś przykładowy jadłospis na jeden dzień, co jadłyście będąc w ciąży i jednocześnie karmiąc piersią? Czy dużo więcej nabiału, owoców, warzyw, ryb?

Serdecznie dziękuję :)
 
reklama
Do góry