reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karoten w diecie dziecka

ja malemu wlewam 150ml i dodaje wody.przyznam szczerze ze czesto zdarza sie ze wypija calego takiego bobo fruta dziennie oczywiscie z woda ale w zadnym stopniu nie zmnijsza to jego apetytu.je jak zawsze czyli raz wiecej a raz mniej:-)
 
reklama
hehe, moje dziecię się przyzwyczaiło tak do soczków, ze jak mu odrobinę rozrobiłam to nie chciał pić.
będę próbować dalej :)
 
Norma na wit. C dla dzieci w wieku 1-3 to 40 mg, witamina ta nie jest rozpuszczalna w tłuszczach co oznacza, że nie można jej przedawkować, bo nadmiar jest usuwany z organizmu, niedobór natomiast jest niebezpieczny dlatego m.in. soki dla dzieci muszą być wzbogacane w wit. C w ilości właśnie 25mg
 
Do góry