reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel

Patka95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
53
Cześć dziewczyny mam pytanie jak leczyłyscie kaszel w ciąży? Od świat tak na prawdę zaczęło się, gardło, katar kaszel o ból ucha. Zadzwoniłam do lekarza zapisał mi syrop na kaszel Lenopront, witamina E c itd... Ale do tej pory mam kaszel pokaszluje rano ale wieczorem jest najgorzej. Czym to leczyć?
 
reklama
Ja jeszcze chwile temu byłam przeziębiona, pomogły mi naturalne sposoby, piłam sok z malin (prawdziwy) propolis w kropelkach, i moja mama zawsze robi taką miksturę która wszystkich ratuje: miód, cytryna, czosnek, imbir. 2 dni i jestem jak nowo narodzona 😁
 
A kaszel masz mokry czy suchy?? Nie odezwała Ci się jakaś alergia?
Ja na kaszel polecam inhalację z soli fizjologicznej - a jak nie masz inhalatora, to warto kupić, bo i przy dziecku się przyda :)
 
Spróbuj pić napar z majeranku i miodu u mnie działa, do tego syrop prawoslazowy lub z wyciągiem bluszczu
 
Zarówno levopront i syrop prawoślazowy stosuje się przy kaszlu suchym. Jeśli kaszel jest mokry, to jest zupełnie inne postępowanie.
 
Do góry