reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kaszka na mleko czy wode

reklama
ja tez mojej daje nestle najbardziej jej przypasowała. Nawode daje jej morelowa i wcina aż uszy się trzęsą a ta na mleko to dodaje jej tylko do butli dla smaku
 
Jeżeli zaczynasz karmic kaszka dziecko i zmieniasz mleko to na początek dawać lepiej kaszke na mleko bo w kaszce mleczno ryżowej jest mleko oznaczone numerem dwa , które najczęściej jest tłustsze i może wywoływać kolki. Jeżeli twoje dziecko je już mleko następne to możesz dawać kaszkę mleczno-ryżową
 
Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. A i tak przybierał bardzo mocno na wadze... Potem wprowadziliśmy kaszki - zarówno te na wodę, jak i na mleko. Nam bardzo odpowiada BoboVita. I wydaje mi się, że mają kaszki na wodę od 4 miesiąca... Te na wodę są łatwiejsze dla rodziców. Bo rozumiem, że mówimy o mleku modyfikowanym? Smacznego...
 
reklama
reklama
Do góry