reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kaszka na mleko czy wode

nutka13

Mama Wiki iAmelci
Miasto
TUREK
Rozwiązania
0
czesc mamusie mam pytanko która kaszka lepsza do 5 miesięcznego dziecka na wode czy mleko

reklama

irfinka

psotnisia
Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
ja mam nestle sinlac kosztuje ok 22 zl jest na wode a tak to z nestle na mleko bo tylko ryzopwe moze jesc

ewelka41

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
kaszka ryzowa na mleko jest dobra na wode tez mozesz sprbowac pozdrawiam

Natka1218

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
ja tez mojej daje nestle najbardziej jej przypasowała. Nawode daje jej morelowa i wcina aż uszy się trzęsą a ta na mleko to dodaje jej tylko do butli dla smaku

Miasto
opole
Rozwiązania
0
Jeżeli zaczynasz karmic kaszka dziecko i zmieniasz mleko to na początek dawać lepiej kaszke na mleko bo w kaszce mleczno ryżowej jest mleko oznaczone numerem dwa , które najczęściej jest tłustsze i może wywoływać kolki. Jeżeli twoje dziecko je już mleko następne to możesz dawać kaszkę mleczno-ryżową

Zuz-Inka

MAMA NA PEŁNY ETAT
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
Kaszki tzw mleczno-ryzowe i mleczno-pszenne (na wode) sa od 7 i 10 miesiaca. Te dla maluszkow od 4-5 miesiaca sa na mleko.

katrinm5

Fan(ka)
Miasto
Siedlce....
Rozwiązania
0
Ja dawałam Grzesiowi kaszke na mleko jak skonczył 5 miesięcy bo chyba tylko takie są.Na wodę tak jak pisze zuskus od 7 miesiąca

kantadeska

Zaangażowana w BB
Miasto
Chełm
Rozwiązania
0
Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. A i tak przybierał bardzo mocno na wadze... Potem wprowadziliśmy kaszki - zarówno te na wodę, jak i na mleko. Nam bardzo odpowiada BoboVita. I wydaje mi się, że mają kaszki na wodę od 4 miesiąca... Te na wodę są łatwiejsze dla rodziców. Bo rozumiem, że mówimy o mleku modyfikowanym? Smacznego...

reklama

KamilaRotterdam

Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
Ja dawalam na mleko modyfikowane.Zaczelam od kleiku kukurydzianego,bo dziecie cierpialo na zaparcia.Pozdrawiam.;-)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry