reklama

kaszka na mleko czy wode

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez nutka13, 11 Czerwiec 2008.

1. nutka13

nutka13 Mama Wiki iAmelci

czesc mamusie mam pytanko która kaszka lepsza do 5 miesięcznego dziecka na wode czy mleko

2. irfinka

irfinka psotnisia

ja mam nestle sinlac kosztuje ok 22 zl jest na wode a tak to z nestle na mleko bo tylko ryzopwe moze jesc

3. reklama
  4. ewelka41

ewelka41 Zaangażowana w BB

kaszka ryzowa na mleko jest dobra na wode tez mozesz sprbowac pozdrawiam

5. Natka1218

Natka1218 Zaangażowana w BB

ja tez mojej daje nestle najbardziej jej przypasowała. Nawode daje jej morelowa i wcina aż uszy się trzęsą a ta na mleko to dodaje jej tylko do butli dla smaku

6. marzena214

marzena214 Początkująca w BB

Jeżeli zaczynasz karmic kaszka dziecko i zmieniasz mleko to na początek dawać lepiej kaszke na mleko bo w kaszce mleczno ryżowej jest mleko oznaczone numerem dwa , które najczęściej jest tłustsze i może wywoływać kolki. Jeżeli twoje dziecko je już mleko następne to możesz dawać kaszkę mleczno-ryżową

7. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Kaszki tzw mleczno-ryzowe i mleczno-pszenne (na wode) sa od 7 i 10 miesiaca. Te dla maluszkow od 4-5 miesiaca sa na mleko.

8. katrinm5

katrinm5 Fan(ka)

Ja dawałam Grzesiowi kaszke na mleko jak skonczył 5 miesięcy bo chyba tylko takie są.Na wodę tak jak pisze zuskus od 7 miesiąca

9. kantadeska

kantadeska Fanka BB :)

Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. A i tak przybierał bardzo mocno na wadze... Potem wprowadziliśmy kaszki - zarówno te na wodę, jak i na mleko. Nam bardzo odpowiada BoboVita. I wydaje mi się, że mają kaszki na wodę od 4 miesiąca... Te na wodę są łatwiejsze dla rodziców. Bo rozumiem, że mówimy o mleku modyfikowanym? Smacznego...

10. reklama
  11. KamilaRotterdam

KamilaRotterdam Wdrożona(y)

Ja dawalam na mleko modyfikowane.Zaczelam od kleiku kukurydzianego,bo dziecie cierpialo na zaparcia.Pozdrawiam.;-)

Poleć forum