reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Chrzciny???

S

Szczęściara20

Gość
Hej ja zaczynam nowy wątek. ATak się zastanawiam kiedy bedziemy chrzcic nasze malęństwa ja myśle o kwietniu w święta Oliwka bedzie miała dwa miesiące więć mysle żę to dobra pora na Chcrzest. A Kiedy Wasze Maleństwa??
 
reklama
My prawdopodobnie w okolicach Bożego Ciała czyli w czerwcu - chcielismy na Wielkanoc ale poniewaz uroczystość odbędzie sie 370 km od Wawy (ze wzgl na całą Rodzine, która tam mieszka) - chcemy Tosi oszczędzic kilkugodzinnej podrózy samochodem.Chyba jest na to jeszcze za mała.
 
Boże, zasnęła na chwilkę... ::)

My chrzciny chcieliśmy zrobić pod koniec maja, bo wtedy matka chrzestna wraca z rejsu, ale ponieważ ja mam w ostatni weekend maja ostatni zjazd na uczelni, to chyba przerzucimy sie na czerwiec.
 
No u nas już wszystko postanowione- chrzściny 30 kwietnia, bo to długi wekend. Wszyscy goście przyjezdni, a większość z daleka. Chrzestni też już wybrani i powiadomieni. Pozostało tylko wszystko pozałatwiać w kościele- od jutra zaczynamy :).
 
a czy chrzest w kościele trzeba również jakoś dużo wcześniej załatwić?Jest jakiś limit?Czy po prostu się załatwia i już?
 
My w świeta - bo w długi weekend mamy weselicho mojej siostry. No i jej narzeczony bedzie chrzestnym - juz sie zgodził :laugh:
A co do formalnosci to u nas wystarczy tydzien przed chrzcinami sie do koscioła zglosić.
 
reklama
Do góry