reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kiedy dziecko nie pozwala sobie umyć ząbków

Flammie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2016
Postów
1 380
Rozwiązania
4
Mój synek, 10 miesięcy, dumny właściciel 6 ząbków nie pozwala sobie ich umyć. Zamyka buzie na amen i odwraca główkę. Nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Nie chcę go do niczego zmuszać, ale nie wiem jak go zachęcić. Dałam mu szczoteczkę do zabawy, ale to nie mycie przecież. Próbowałam udawać, ze sobie najpierw myje, ale też nic nie dało.
Może ktoś może mi coś poradzić?
 
reklama

Jazka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Maj 2017
Postów
344
Rozwiązania
1
Mój mały też nie chciał na początku, wszyscy straszyli nas próchnica. Na początku mycie było zabawa, później on próbował myć ją kończyłam. Na dobre pozwolił sobie ząbki myć jakoś jak skończył rok może później. Przyszedł odpowieni moment i z myciem nie było problemu. dzisiaj ma 5 lat i bielutkie ząbki. Nie denerwuj się
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry