reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy dziecko nie pozwala sobie umyć ząbków

Flammie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2016
Postów
1 380
Mój synek, 10 miesięcy, dumny właściciel 6 ząbków nie pozwala sobie ich umyć. Zamyka buzie na amen i odwraca główkę. Nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Nie chcę go do niczego zmuszać, ale nie wiem jak go zachęcić. Dałam mu szczoteczkę do zabawy, ale to nie mycie przecież. Próbowałam udawać, ze sobie najpierw myje, ale też nic nie dało.
Może ktoś może mi coś poradzić?
 
reklama
Mój mały też nie chciał na początku, wszyscy straszyli nas próchnica. Na początku mycie było zabawa, później on próbował myć ją kończyłam. Na dobre pozwolił sobie ząbki myć jakoś jak skończył rok może później. Przyszedł odpowieni moment i z myciem nie było problemu. dzisiaj ma 5 lat i bielutkie ząbki. Nie denerwuj się
 

Podobne tematy

Do góry