reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy kolejny maluszek???

Kiedy planujecie rozpocząć starania o kolejne dziecię?

  • nie planuję więcej dzieci

    Głosów: 7 31,8%
  • staramy się już

    Głosów: 1 4,5%
  • za rok

    Głosów: 5 22,7%
  • za dwa lata

    Głosów: 4 18,2%
  • za trzy lata

    Głosów: 2 9,1%
  • za cztery

    Głosów: 2 9,1%
  • za pięć lub więcej lat

    Głosów: 1 4,5%

  • Wszystkich głosujących
    22
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Dołączył(a)
22 Sierpień 2005
Postów
2 899
A jak u was z planami na przyszłość? Kiedy planujecie kolejnego dzieciaczka?
Ja marzę nawet o trójce lub czwórce i nawet teraz nie pogniewałabym się na kolejne dzieciątko, ale prawdziwe starania zaczniemy pewnie w kolejne wakacje (takie wiosenne dzieciatko ma sie fajnie).
Zapraszam do oddawania głosu w ankiecie oraz o wypowiedz :)
 
reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale nie mogę!!! magdalena czytasz w moich myślach!!!!!!!!!!!! wczoraj oglądałam WASZE DZIECIACZKI PRZECUDOWNE w galerii - bo wreszcie mam dostęp no i ... tak rozmyślałam kiedy znów przyjdzie kryska na matyska:-):-):-):-):-):-):-)
hmm, a więc ja to chyba mogłabym nawet już:tak::tak::tak::tak::tak: no ale tyrka:baffled: więc raczej odłożymy te nasze plany, no ale kto wie???????;-)
jak się uporam ze wstawianiem to niedługo galeria wzbogaci się o Polkę Cudowną:cool2:
no i tak sobie myślę, że fajnie jakby różnica wieku nie była duża..........
 
Ja tez mogla bym juz:-) ale mysle ze bedziemy kombinowac dopiero w przyszlym roku...moze znowu wstrzelimy sie w kwiecien....:-D tesknie za tym magicznym czasem...
 
My też planujemy zacząć starania gdzies na początku wakacji, albo w maju (w moje urodzinki hihi) chciałabym aby kolejna dzidzia też urodziła się na wiosne najlepiej też w kwietniu. Ale wszystko zależy niestety od kaski, porąbany ten kraj :(
 
My też chcielibyśmy dwójkę mieć, ale nastęopne dopiero jak zmienimy mieszkanko na wieksze, niestety :(
 
My planujemy za 4 lata. Taka różnica jest między mną i siostrą i uważam, że jest rewelacyjna. I do opieki nad dziećmi i ze względu na brak konfliktów (przynajmniej u nas tak było)Oczywiście pod warunkiem, że będziemy oboje mieli stało pracę i własne mieszkanie :(
 
zagłosowałam ze "nie planuję więcej dzieci" z wiadomych przyczyn wystarczy mi dwójka :happy: każda z Was na pewno mnie rozumie :-p . Zawsze gdy myślałam jak to będzie mieć rodzinę zawsze marzyła mi się dwójka i chłopiec i dziewczynka i mała różnica wieku...ale słuchajcie, żeby między nimi była tylko minutka różnicy..tego nie brałam pod uwagę :laugh2:
 
No ja zagłosowałam, że za cztery lata. Podoba mi się różnica wieku mniędzy dziećni Idzi. Między mną a bratem było 6,5 roku różnicy i to już za dużo. A drugie kryterium, jak to pierwsze nie wypali to do 35 lat żeby dzidzia nie musiala się wstydzić, że babcia na zebrania rodzicow chodzi. ;-)
 
reklama
ja tez z wiadomych przyczyn zaglosowalam ze juz nie planuje - zawsze chcialm 2 - moglo byc 2 chlopcow ale jest parka i sie ciesze :)

irlandia - u nas roznica miedzy kamila a michalem jest 5,5 roku :) mam nadzieje ze to nie bedzie za duzo - ale znam rodziny z taka roznica i jest ok :) zobaczymy juz niedlugo; wczesniej nie moglismy sie zdecydowac - glownie mieszkanie za male - no i wreszcie powiedzilam albo teraz albo wcale - nie robie sie przeciez mlodsza :) i tak jakos wyszlo :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry