reklama

Kiedy Miesiączka @ po Poronieniu?

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez __aneczka_, 9 Lipiec 2005.

1. __aneczka_

__aneczka_ Zaciekawiona BB

Pytanie takie jak w tytule. Kiedy u Was pojawiła się pierwsza misiączak po poronieniu? Dzęki za odpowiedz. Pozdrawiam

2. misia_q

misia_q Turbomama

Pojawiła się dokładnie w 35 dniu od wyłyżeczkowania.

3. reklama
  4. Gośka 79

Gośka 79 Gość

4 tyg. od zabiegu

5. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

4 tygodnie po zabiegu.

6. mrowka86

mrowka86 Początkująca w BB

42 dni po poronieniu

7. __aneczka_

__aneczka_ Zaciekawiona BB

minął już miesiąc od poronienia i owszem mam okres ale taki dziwny, skąpy i krótki...a lekarz mi powiedział, że może być wyjątkowo obfity....Po pierwszym poronieniu tak własnie było natomiast teraz jest jakoś inaczej.....czy to normalne? Nic się nie dzieje, nie gorączkuję, żadnych bóli (poronienie samoistne, bez łyżeczkowania).

8. Justyś

Justyś Początkująca w BB

u mnie pojawił się po 6 tygodniach od zabiegu. Byłam u lekarza i wypisał mi wówczas receptę na hormon wywołujący miesiączkę (nie pamiętam nazwy leku), ale okazała się zbyteczna, gdyż okres sam przyszedł. do Ciebie też przyjdzie :)

9. Gosik

Gosik Gość

U mnie 32 dni po poronieniu. I nie pamietam, żebym się kiedyś tak ucieszyła z tego, że mam okres.
    Głowy do góry, będzie dobrze. Musi być.

10. reklama
  11. zrozpaczona

zrozpaczona Zaciekawiona BB

22 dni po poronieniu dosc obfity i z bólami w okolicach jajników i nerek Ale lekarz powiedział mi ze tak bedzie przez jakies 4-6 miesięcy , ze te bóle moga sie pojawiać

Trzymaj sie cieplutko :)

12. Karolina26

Karolina26 Zaciekawiona BB

Witam wszystkich. Dwa miesiące temu straciłam moje maleństwo. To był 10 tc. Bardzo to przeżyłam. Teraz jest troszkę lepiej. Ale martwi mnie jedna rzecz. Jeszcze nie mam miesiączki. Czy to normalne? Może któraś z was mi powie czy wszystko ze mną jest ok.

Poleć forum