reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kiedy powstaje zarodek?

AduSia1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2019
Postów
62
Rozwiązania
0
W których tygodniach pojawił się zarodek ?Piszcie też z uwzględnieniem tygodni według ostatniej miesiączki i według USG.
 
reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
482
Rozwiązania
5
To zależy. Do 7/8 tygodnia powinien już być. U mnie w 5t i 1d według om i według usg ale jeszcze bez serduszka, po tygodniu był już z serduszkiem
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry