reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kiedy powstaje zarodek?

AduSia1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2019
Postów
66
Rozwiązania
0
W których tygodniach pojawił się zarodek ?Piszcie też z uwzględnieniem tygodni według ostatniej miesiączki i według USG.
 
reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
536
Rozwiązania
5
To zależy. Do 7/8 tygodnia powinien już być. U mnie w 5t i 1d według om i według usg ale jeszcze bez serduszka, po tygodniu był już z serduszkiem
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry