reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widoczny pehpęcherzyk

Dołączył(a)
21 Październik 2020
Postów
3
Hej, kiedy na iść będzie już widoczny pęcherzyk?
Robiłam 4testy są dodatnie, ale na usg nic nie widać . Po ilutyg od ostatniej miesiączki
 
reklama
Dziewczyny otóż chodzi mi o to właśnie że w sierpniu miałam ostatnią miesiączke. Na to by wyszło że gdzieś 9tyg by mogło być. Mam skierowanie do szpitala z podejrzeniem CP..
Ale nigdzie nie chce mnie przyjść tutaj ze względu na wirusa. Nie wiem co robić, naprawdę. Boję się też o swoje zdrowie
 
U mnie było widać na początku 5 tc pęcherzyk z ciałkiem żółtym . Tydzień później już biło serduszko . Jednakże nacieszyłam się tylko do 9 tc , później Aniołek obumarł .
poczekaj z tydzień i wykonaj jeszcze raz usg
 
reklama
Dziewczyny otóż chodzi mi o to właśnie że w sierpniu miałam ostatnią miesiączke. Na to by wyszło że gdzieś 9tyg by mogło być. Mam skierowanie do szpitala z podejrzeniem CP..
Ale nigdzie nie chce mnie przyjść tutaj ze względu na wirusa. Nie wiem co robić, naprawdę. Boję się też o swoje zdrowie
Idz jak najszybciej, 9tc to juz wysoko , jedz i powoedz ze krwawisz ,lub ze boli, cokolwiek zeby tylko Cie przyjeli
 
reklama
Do góry