reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miałyście widoczny zarodek??

19kamila96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2022
Postów
155
Hejka :) tydzień temu byłam u ginekologa potwierdzić ciążę. Wtedy kończyłam 5 tydzień. Miałam pęcherzyk ciążowy 11mm i był widoczny pęcherzyk żółtkowy, ale nie było zarodka.
Jakiej wielkości miałyście pęcherzyk ciążowy gdy było widać zarodek:) ?
Ja się bardzo stresuje, że może się nie pojawi.
Lekarz kazał mi za dwa tygodnie przyjść i powiedział że powinno być zarodek z akcją serca widać. Jeszcze tydzień... A ja wariuje.
 
reklama
Ja pierwszy raz do lekarza poszłam w 4t+4d i nie było nawet jeszcze pęcherzyka. Kazał mi wrócić dopiero za 2 tygodnie, w 6t+3d był już zarodek i serduszko :). Jeśli jest pęcherzyk żółtkowy to dobry znak. 5 tydzień to i tak wcześnie. Staraj się myśleć pozytywnie, na następnej wizycie pewnie będzie juz widoczny 🙂
 
Hejka :) tydzień temu byłam u ginekologa potwierdzić ciążę. Wtedy kończyłam 5 tydzień. Miałam pęcherzyk ciążowy 11mm i był widoczny pęcherzyk żółtkowy, ale nie było zarodka.
Jakiej wielkości miałyście pęcherzyk ciążowy gdy było widać zarodek:) ?
Ja się bardzo stresuje, że może się nie pojawi.
Lekarz kazał mi za dwa tygodnie przyjść i powiedział że powinno być zarodek z akcją serca widać. Jeszcze tydzień... A ja wariuje.
Moja gin od razu mówiła, że nie ma sensu przychodzić za wcześnie. Byłam w 7 tygodniu i serduszko już biło. Oczywiście inaczej jest, gdy masz historię obarczoną niepowodzeniami, wtedy wygląda to zupełnie inaczej. Łatwo mówić, ale musisz uzbroić się w cierpliwość. Po każdej wizycie będziesz czekać na kolejne coś z obawami. Ciąża trwa długo a stres dla Malucha nie jest dobry...
 
Na spokojnie 5 tydzień to jeszcze za wcześnie:) zazwyczaj pojawia się 6+coś ;)
Wyczytałam że przy pęcherzyku 11 mm zarodek powinien mieć 3 mm🤨 ale było tylko pęcherzyk żółtkowy widać. Ja mogę mieć starszą ciążę bo owulację miałam 10dc cyklu. Byłam według miesiączki 5 tydzień ale według owulacji byłam wtedy 5+4.
 
Wyczytałam że przy pęcherzyku 11 mm zarodek powinien mieć 3 mm🤨 ale było tylko pęcherzyk żółtkowy widać. Ja mogę mieć starszą ciążę bo owulację miałam 10dc cyklu. Byłam według miesiączki 5 tydzień ale według owulacji byłam wtedy 5+4.
Ważna lekcja. Nie czytaj za dużo internetu i pamiętaj, że kobieta to nie kalkulator🙂A lekarz to też człowiek i większość pomiarów ma granicę błędu.
 
Hejka :) tydzień temu byłam u ginekologa potwierdzić ciążę. Wtedy kończyłam 5 tydzień. Miałam pęcherzyk ciążowy 11mm i był widoczny pęcherzyk żółtkowy, ale nie było zarodka.
Jakiej wielkości miałyście pęcherzyk ciążowy gdy było widać zarodek:) ?
Ja się bardzo stresuje, że może się nie pojawi.
Lekarz kazał mi za dwa tygodnie przyjść i powiedział że powinno być zarodek z akcją serca widać. Jeszcze tydzień... A ja wariuje.
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?
 
reklama
Do góry