reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wizyta

Justka92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
16
Cześć!
Otóż pokazały się dwie długo wyczekiwane kreski....
Ostatnią miesiączkę miałam 2.03, cykle mam ok 31 dniowe.
Robilam bete
9.04 - wynik 186
12.04 - wynik 875
Jak myślicie, kiedy najlepiej udać się na wizytę? Nie chce za wcześnie aby się niepotrzebnie nie denerwować...
 
reklama
U mnie podobnie ostatnia miesiączka 1.03 do lekarza idę 23.04 już powinno być serduszko
Byłam już na jednej wizycie upewnić się czy wszystko jest w dobrym miejscu
 
@Justka92 To koniecznie skontroluj betę - leć choćby zaraz do labu. Jeśli wynik jest ponad 1500 - to trzeba szukać ciąży poza macicą. Jeśli wynik jest niższy - to prawdopodobnie dojdzie do poronienia.

edit. Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy - czy lekarz ma dobre USG? Bo może warto pójść i sprawdzić u innego lekarza?
 
reklama
Do góry