reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

U mnie waga stanęła cały czas pozostaje jeszcze 2 kg do zrzutki, zmieściłam sie na razie w jedne spodnie sprzed ciąży, jakoś mam taką oponkę nad szwem po CC i tak za bardzo nie mogę jej uciskać żadnymi spodniami bo mnie jeszcze pobolewa:baffled:. Co prawda mała na butli i cycu to mam nadzieję że ze mnie ściągnie jeszcze więcej niż tylko te 2 kg:tak::-D:-D:-D

Ja też mam jeszcze niewielką oponkę nad szwem, ale już całe szczęście nie boli, więc spokojnie wciskam spodnie, które mam ochotę włożyć, denerwuje mnie tylko ta fałdka i chciałabym ją jakoś zlikwidować, ale nie wiem kiedy mogę zacząć katować się robieniem brzuszków :confused:

A co to za cudo?

A po lodach nic małej nie jest? bo mnie położna zakazała jeść zimne bo mała będzie miała "brzydkie kupy" ale ja potrzebuję naukowego wyjaśnienia i póki co nie jem tych lodów... już niedługo

Jeżeli chodzi o lody, Mała spokojna i nic jej nie jest, kupki ma normalne jak zwykle, lekko "musztardówkowe" wyglądają na zdrowe, a i ona się nie męczy przy ich robieniu, zaznaczam, że jadłam tylko lody śmietankowe, albo waniliowe i firmy Grycan

A co do Wii to jest taka konsola interaktywna YouTube - Broadcast Yourself. i do niej mężuś dokupił mi wii fit YouTube - Broadcast Yourself.
świetna sprawa, naprawdę :-):tak:
 
reklama
Ja ostatnio skusiłam się na lody o smaku krówki, ajerkoniaku, wanilii i nic małej nie było.
Coraz bardziej ciągnie mnie do słodkiego, a te 3 kg nie chcą już ruszyć.:no: Oponki nie mam, brzuch praktycznie płaski, mieszczę sie we wszystkie spodnie, ale miękki, jak minie ustawowe 6 tygodni dla wzmocienia mięśni będę robić brzuszki.:-p
 
Mi zostało 2 kg, już od 1.5 tygodnia tak mam. Waga ani drgnie :crazy:. O co chodzi? A miałam nadzieję na zgubienie dodatkowo kg, które zostały mi po córce :-(. Zaczęłam już ćwiczyć na rowerku stacjonarnym i nic. Jeszcze trochę poczekam i zacznę inne ćwiczenia.
 
U mnie na razie zostało 8,5kg (z 26 :szok:).
Ponadto najwyraźniej w ostatnich dniach ciąży zrobiły mi się rozstępy w dolnej częsci brzucha (takie w jodełkę poniżej pępka). Mikołaj był dość spory (4kg) i bardzo mi napierał w dół.... rozstępy zauważyłam dopiero jakiś czas po porodzie... no trudno!
 
Ja już zrzuciłam wszystkie kilogramy. Nie było to trudne, bo niedosypiam, niedojadam, karmię piersią. Boję się tylko, żeby już nie chudnąć, bo zostanie ze mnie szkielet:zawstydzona/y: Niestety przy tym trybie życia chyba tak się właśnie stanie.
 
OLA K Ja cala ciaze nie mialam wogule rozstepow, a tydzien po porodzie zaczely sie pokazywac, na szczescie tylko 3 malutkie, teraz chodze na solarium,opalilam sie i nic nie widac :)DOTKASSNo wlasnie jak to z Nami jest po cc, kiedy mozemy zaczac cwiczyc brzuch??Ja jestem juz 9 tyg po porodzie a Moja waga stoi w miejscu,wciaz 8 kg :( Malo jem wogule nie spie karmie piersia i nic waga ani drgnie
 
Oj ciężko, dziewczyny, ja się w nic sprzed ciąży nie mieszczę. Tzn. daję radę założyć jakies w miarę elastyczne koszulki czy topy, ale cyce mam takie upiornie wielkie, że wcale się sobie nie podobam.
Piersi mam dużo większe niż głowa mojego dziecka. Muszę je przytrzymywać w czasie karmienia, żeby nie udusić syna.
A brzuch okropny, fuj!
 
DOTKASSNo wlasnie jak to z Nami jest po cc, kiedy mozemy zaczac cwiczyc brzuch??Ja jestem juz 9 tyg po porodzie a Moja waga stoi w miejscu,wciaz 8 kg :( Malo jem wogule nie spie karmie piersia i nic waga ani drgnie

No właśnie nie wiem :baffled:

Piersi mam dużo większe niż głowa mojego dziecka. Muszę je przytrzymywać w czasie karmienia, żeby nie udusić syna.
A brzuch okropny, fuj!

:-D:-D:-D mam to samo, ale lewą mam znacznie większą od prawej i jak karmię to też muszę podtrzymywać, no i strasznie obciążają mi kręgosłup, nawala mnie przeogromnie :-(
 
reklama
Mnie zostało jakieś 5 kilo do zrzucenia z 22... Ale we wszystkie jeansy już wchodzę,a jak noszę pas do tylko trochę boczki wystają. Jestem 7 tyg. po cesarce,zaczęłam już ćwiczyć, na razie górne i boczne mięsnie no i troche kardio.
 
Do góry