reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KILOGRAMKI

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
magdaleona - uwazam ze to calkiem sensowna waga jak na twoj wzrost :) ja mam 169 - no moze 170 w porywach :) i waze ok 60 kg - ale najwaznoiejsze jest to co piszesz - nasze samopoczucie :)
 
reklama
Magda ja też uważam, ze u Ciebie jest super z kiloskami, o Idzi nie wspomniawszy. U mnie kolejny kilosek poszedł da, da. DO wagi sprzed ciaży zostało 3,5 kg. Bałam się , ze przez to późne jedzenie (wieczorem jem zazwyczaj jak ululam Matićka) nigdy nie pozbędę się reszty nadmiernego ciałka. Ale widać skakanie wokół małego i spacery robią swoje:)

Dziewczyny czy Wy tez czasem nie macie czasu zjeść w dzień? Bo ja czasem tak i wedy obrywa się tatuskowi, bo jak jestem głodna to zła.No ale czasem tak bywa, najpierw Mały a apóźniej mama. A jak mały czasem sobie tylko podje i po gimnastykowaniu się za chwilę chce znowu, eh....
 
Ja na szczęście nie mam tego problemu i zjeść mi się zawsze udaje (no chyba ze spędzamy dzień na polku - to wtedy je tylko mała) Ale czasem jak Oliwka idzie spać na godzinkę między jedzeniem a fikaniem to opadam z sił i nawet nie chce mi się wstać żeby coś zjeść
 
Magdaleona pisze:
Ale czasem jak Oliwka idzie spać na godzinkę między jedzeniem a fikaniem to opadam z sił i nawet nie chce mi się wstać żeby coś zjeść

No własnie.....to jest to!
 
a ja jak mala juz mi odleci w domu na te kilka minut to pierwsza rzecz jaka robie to pedze do kuchni cos zjesc bo potem moze nie byc czasu ...
 
Ja nadrabiam zaległości (jedzenie, net, tv itp) po 20 jak nakarmię i położę małą ale muszę skończyć z tym nocnym przesiadywanie do 1-2 w nocy bo mała budzi się o 7 lub 8 i chce gadać i się bawić a mi wtedy chce się tylko SPAĆ!!!
 
No a ja właśnie się załamałam. Kilo mniej niż przed ciążą :( Przy moim wzroście 51 kilo to ciut mało, buuu. A miały mi zostać jakieś kilogramki, eh...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry