reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KILOGRAMKI

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A jednak ktoś chce przytyć. Zazdroszczę ..... Chociaz nie jest źle, ale ....
 
reklama
A ja dziś jestem szczęśliwa bo od porodu dużo czasu nie mineło a ja sie mieszcze w swoje spodnie z przed ciąży. <jupi>

Owszem fałdka brezuszka wystaje spoza spodni ale najwazniejsze jest to że dupsko się zmiesciło. :):):):):)
 
Troszke z innej bajki :) Jakiego kremu na rozstępy używacie, jesli używacie? Czy polecacie coś, a może odradzacie? Ja właśnie kończę ziajkę, jeszcze tę ciążową (miałam zapasy ;) ale nie widzę żadnych efektów, a prążki na piersiach coraz liczniejsze :(
 
margarett-ja uzywalam w ciazy fissan i zero rozstepow:) teraz stosuje go sporadycznie,jak mi sie przypomni bo stoi i trzeba go zużyc
a u mnie na wadze 55kg,niezle:)
 
Życzku ja tez bym chciała przytyć
wczoraj moja waga pokazała 46 kg
mieszcze sie we wszystkie ciuchy sprzed ciąży
fałdki brak
 
Ewach - pozazdrościć!! A moze to efekt 2 maluchów... chyba musze jak najszybcieć zrobić sobie kolejne dziecko!
 
magdaleona - sama nie dasz rady :)

a ja ciagle trzymam wage i faldke ... ;D
 
reklama
ja tez dbam o moją fałdkę, ostatni robię łowy na jakiś ciuch na chrzciny, jasny gwint, nie wchodze w spódnice rozmiar 40 :mad:, no nic zarzucę wędke jeszcze raz, bo tej fałdy to sie nie pozbędę tak chładko:) Przy moim wzroście to nie wyglada tak żle, ale ciuchy mówią same za siebie. Zostało 3,5 kg do zrzucenia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry