reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KILOGRAMKI

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja stanełam na wadze u gina i waze 49,5 kg
wiem ze to mało ale ja zawsze mało wazyłam
i po pierwszej ciązy od razu wróciłam do swojej wagi bez zadnych ćwiczen
ciekawa jestem jak bedzie teraz
 
reklama
to ja w porównanu do was jakis (spaślak) jestem bo ja przybrałam jakies 7,5kg mam nadzeje ze to zrzuce jak najszbciej?
pozdrawiam
 
duzo zalezy od genow;
ja tez po I ciazy wrocilam od razu do swojej wagi (choc troszke sadelka na brzuszku zostalo :) )
a po 4 dniach wchodzilam we wszystkie swoje ubrania przedciazowe (no moze z obcislymi bluzeczakmi byl problem przez te cycuszki :) );
troche sie boje jak bedzie po 2 ciazy bo moja mamma i wszystkie jej siostry po II ciazy sie roztyly - ale mam nadzieje ze mnie to nie spotka -a przynajmniej bede sie starala; teraz mam ok 3 kg na plusie
 
u mnie w rodzinie są wszyscy szczupli
siostrze po pierwszej jak i po drugiej ciązy troszke zostało tłuszczyku na brzuchu, mimo ze jest takiej postury jak ja
mam nadzieje nadal ze u mnie po drugiej ciąży nic nie zostanie tak jak po pierwszej
 
Ja jestem chudzielec. Przed ciaza 46-47kg i teraz w ciazy rosnie mi tylko brzuszek. Ciekawa jestem czy jeszcze sie roztyje do konca ciazy i jak bedzie po niej...
 
A co! A ja chyba najwięcej bo już +8kg na liczniku. Wiem, że będzie mi trudno zrzucić, ale z drugiej strony jak patrzę na Wasze brzuszki to mój jest gigantyczny. Powoli nabieram kształtów "rubensoskich" tam gdzie kończą się plecy a jeszcze nie zaczynają nogi. >:D
 
Co do kilogramków to ja przed Ciążą ważyłam 64,5 i teraz wskazówkka pokazuje 72,wiec tez już troche mi dobyło tych kilogramków.Ale mam nadzieje że po ciąży mi to wszystko zejdzie.
 
mi ginekolog powiedział ze wszystko idzie w dziecko
i jak bede przybierac na wadze tak jak teraz to bedzie wszystko dobrze
i mój mężulek mnie pocieszyl ze nigdzie indziej nie przytyłam oprócz brzuszka :D
 
reklama
Czesc dziewczyny,
troche mnie nie bylo ale to dlatego, ze nadal siedze w Wiedniu - goraco was pozdrawiam.
Akurat mam chwilke i mozliwosc posiedziec przy komputerze.
Moja waga nadal stoi w miejscu, chodz brzusio z dnia na dzien wydaje sie byc wiekszy i czasem w nocy budzi mnie sympatyczne bombardowanie. Takze juz od dluzszego czasu waze ok 62kg czyli od poczatku ciazy przybylo mi 7kg.
Buziaki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry