reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

1 dzień po porodzie -6 kg, obwód brzucha 112 ze 124:/:/ Ale strasznie popuchłam nawet plecy i brzuch wiec mam nadzieje,ze to szybko zrzucę.
 
reklama
Ja wieczorem nawet na wagę nie patrzę, żeby się nie dołować. Jeśli się mierzę, to tylko rano, przed śniadankiem. Postanowiłam, że jutro przed wizytą zdobędę się na odwagę i sprawdzę ile znów przybrałam, bo czuję się jak hipopotam i dzisiaj nie chciałam sobie psuć humoru.
 
Witam,
zaczynałam ciążę 57 kg, dziś na ostatniej wizycie 70 kg, czyli 13 na +.

WIOLCIA- super że już jesteś, mam nadzieje, że ja po cesarce też wyjde ze szpitala tak szybko. Słyszałam że zapalenie piersi częściej zdaża się po cesarkach, mam nadzieje że szybko CI minie. Powodzenia życzę, niech Krzyś zdrowo rośnie :)
 
Ja dzisiaj przed wizytą zważona i zmierzona.
Ostatni dzień 39 tygodnia i 93,5 cm w pasie, a kilogramów na + 14 :-(
To chyba mój ginekolog tak na mnie działa, bo co wizytę mam kilogram więcej. Dobrze, że nie kazał mi chodzić do siebie co tydzień, bo ważyłabym 2 razy więcej :szok:
 
A ja odkryłam jedyny plus mojej choroby :) Od 2 tygodni nie mam zupełnie apetytu i nie przytyłam ani kilograma :) Więc cały czas 17 kg na plusie. I może już nie drgnie ;)
 
WIOLCIA- super że już jesteś, mam nadzieje, że ja po cesarce też wyjde ze szpitala tak szybko. Słyszałam że zapalenie piersi częściej zdaża się po cesarkach, mam nadzieje że szybko CI minie. Powodzenia życzę, niech Krzyś zdrowo rośnie :)
nie ma znaczenia poród tylko ilość pokarmu i opróżnianie piersi - trzeba przetrwać, "dogadać" się co do pór karmienia z dzidziusiem i będzie ok
 
reklama
U mnie plus to nerwy bo od ponad miesiąca mam +20 i ani grama więcej:-(

Ainah +8,5 kg,szok normalnie,ja miałam więcej w 20 tyg. Tylko pogratulować.
Bo ja to się czuję jak słoń w składzie porcelany:-( A odkąd zaczeły mnie boleć pachwiny ledwo się ruszam.
 
Do góry