reklama

Klub Malucha Bydgoszcz

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Justynka83, 26 Marzec 2009.

1. Justynka83

Justynka83 Zaciekawiona BB

Witam :-). Wraz z dwoma przyjaciółkami zakładamy od września nowy Klub Malucha. Jesteśmy ciekawe opinii na temat czy jest w naszym mieście jest zapotrzebowanie na tego typu usługi (opieka nad dziećmi: całodzienna i na godziny). Nasz klub będzie miejscem dla dzieci od 2 - 6 lat. Będzie możliwość zostawienia dziecka do 10 godzin dziennie. W ofercie znajdą się zajęcia umuzykalniające, plastyczne, z językiem angielskim i inne służące ogólnemu rozwojowi dziecka.
    Czekam na opinie z Państwa strony. Pozdrawiam Justynka
    :-)

2. mama karolina_xf_

mama karolina_xf_ Zaciekawiona BB

witaj uwazam ze przyda sie taki klub malucha jesli juz powstal poprosze o aders sama mam 2 synow i jeden ten 4 letni nudzi sie w domku a w przeczkolach nie ma miejsc i zapisywac trzeba 6 miesiecy wczesniej
    ;-)

3. reklama
  4. Justynka83

Witam serdecznie :) Klub powstanie w sierpniu/wrześniu. Dokładne informacje podam jak tylko zostaną przez nas załatwione najważniejsze sprawy organizacyjne. Pozdrawiam Justyna :)

5. kita333

kita333 mama Bianki i Gracjana

Witam:-):-):-)
    ja jestem bardzo za.dajcie znać:tak::tak:

6. agnieszka72

agnieszka72 Zaciekawiona BB

hej, ja tez jestem za, co prawda moj synek ma dopiero 17 miesiecy ale zima jak bedzie mial 2 latka chetnie skorzystam chociazby po to zeby oswoil sie z innymi dziecmi, moze na kilka godzin dziennie, a moze bede musiala go zostawic na caly dzien jesli pojde do pracy a opiekunka sie nie sprawdzi, piszcie na biezaco jak sprawy sie mają:)

7. agusia...

agusia... Początkująca w BB

to super pomysł:) myślę, że wiele mam skorzysta. A jaka będzie lokalizacja tego klubu?Pozdrawiam

8. Justynka83

Witam ponownie :) Nasz Klubik powstanie na Miedzyniu przy ulicy Maciaszka
    w domku z ogrodem. Zaczynamy od września, więcej informacji już wkrótce. Pozdrawiam Justyna :)

9. Madziara

Madziara Sierpniowa mama'07

Czyli klub dla miedzynian bo z centrum to się tam raczej nikt nie wybierze.

10. reklama
  11. rybka_24

rybka_24 Fanka BB :)

pomysł super tylko pamiętajcie o odpowiedniej kadrze:tak::tak::tak: bo znajoma na tym poległa próbowała coś zrobić we fordonie i ups...bez wykwalifikowanych ludzi ciężko rodzice byli nie chętni

ale wam się na pewno uda szkoda że tak daleko ze wzgórza:-)

12. Justynka83

Poleć forum