reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucia i bóle brzucha 15 tydzień

Dołączył(a)
30 Styczeń 2024
Postów
1
Witam kobietki. Zaczynam 15 tydzień wolnym krokiem. Jest to moja pierwsza ciąża więc się trochę martwię. Czy lewostronne (chyba) bole jak na okres tylko dużo lżejsze i nagłe pojedyncze ukłucia z różnych stron są normalne ? Oczywiście nie występują razem tylko raz to raz to różnie . Nie boli to tak aby brać leki . O czym może świadczyć i to i to ?
 
reklama
Witam kobietki. Zaczynam 15 tydzień wolnym krokiem. Jest to moja pierwsza ciąża więc się trochę martwię. Czy lewostronne (chyba) bole jak na okres tylko dużo lżejsze i nagłe pojedyncze ukłucia z różnych stron są normalne ? Oczywiście nie występują razem tylko raz to raz to różnie . Nie boli to tak aby brać leki . O czym może świadczyć i to i to ?
Że jesteś w ciąży 😅

A tak serio, to pół ciąży bolał mnie brzuch, nie mogłam siedzieć dluzej niż 30 minut, ani nigdzie chodzić.
Każdy lekarz mówił, że tam się wszystko rozrasta i dlatego tak się dzieje.
 
Dokładnie nie masz co się martwić ja jestem w 19 tyg i tak samo mam
Oczywiście pytałam lekarza bo też się stresowałam i tak jak wyżej koleżanka napisała wszystko tam się rozrasta i taki o efekt 😉
 
Hej kobitki, nie wiem co mam myśleć, nie wydaje mi się że jestem w ciązy ale mam jakieś wątpliwości, więc od jakiegos czasu bardzo bolą mnie sutki, miałam omdlenia, dziwne bóle brzucha, ale jednak od jakiegoś czasu zaczeły boleć mnie całe piersi, okres niby spóźnia sie tylko 4 dni ale u mnie nigdy tak nie było, zazwyczaj pojawiał właśnie wcześniej, dodam że z partnerem uprawiamy coś w rodzaju pettingu. (Na zewnątrz).Czy to wogule możliwe żebyś zajść w ciążę w taki sposób? A podane objawy były rzeczywistoście objawami ciąży?
 
Do góry