reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kłykciny kończyste co to jest?

Witam. Widzę, że problem jest dość znany, wiec mam nadzieje,ze moze tez jakies info dostanę od Was. Jestem juz w 38 tyg ciąży i ostatnio zauważyłam zmiany tzw.brodawki ( 2 sztuki)- ale w okolicy odbytu. Strasznie mnie to przeraziło...jutro ide do lekarza - zobaczymy co powie. Czy to tez kwalifikuje do cesarki - moze ktos sie orientuje? pozdrawiam
 
reklama
Czy jest tu jakaś mamusia, która leczyła kłykciny po porodzie? Możecie napisać, jaką metodą sie wyleczyłyście
?

kłykciny pojawiły się u mnie jakoś w zimie, ale z decyzją o pozbyciu sie ich wstrzymywałam sie do lata ... było mi zwyczajnie wstyd. potem ciężko było z leczeniem - leki i maść nie pomogły, poszłam do proktologa i zdecydowałam się wypalić laserem w Euro-klinice, bo mieszkam koło Siemianowic i ciężko tam o dobrego proktologa państwowego.... Sam zabieg wypalania był dość krótki i nawet za bardzo nie bolało, tylko potem proces gojenia nie był zbyt przyjemny. No ale przynajmniej skutecznie usunięto w końcu te kłykciny które zdążyłam znienawidzic.
 
kłykciny pojawiły się u mnie jakoś w zimie, ale z decyzją o pozbyciu sie ich wstrzymywałam sie do lata ... było mi zwyczajnie wstyd. potem ciężko było z leczeniem - leki i maść nie pomogły, poszłam do proktologa i zdecydowałam się wypalić laserem w Euro-klinice, bo mieszkam koło Siemianowic i ciężko tam o dobrego proktologa państwowego.... Sam zabieg wypalania był dość krótki i nawet za bardzo nie bolało, tylko potem proces gojenia nie był zbyt przyjemny. No ale przynajmniej skutecznie usunięto w końcu te kłykciny które zdążyłam znienawidzic.
Witam serdecznie jaki koszt takiego wypalania i gdzie dokładnie pani to robiła.
 
Witam wszystkich ja tez jestem w 9 tyg ciazy tez mi mam ta to nie wiem co robić bo u mnie pokazały się w 4 tyg ciazy i bardzo szybko się rozwija mam tego bardzo dużo
 
reklama
Do góry